TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Sizin yaşınızda ablam vardı o da geç evlendi ve çok beklemeden gebe kaldı bu işler kesinlikle nasip işi o yüzden geç kaldığınızı düşünmüyorum

Sizin yaşınızda ablam vardı o da geç evlendi ve çok beklemeden gebe kaldı bu işler kesinlikle nasip işi o yüzden geç kaldığınızı düşünmüyorum
Ablam 41 yaşında eniştem 48 korunuyorlardı ama habersizce hamile kaldı şuan 1 aylık bebeğimiz var siz düşünün bizde hergün perişan oluyoruz

oy kızlar oy çok zor bi gündü benim için hastaneden geldim sanırım enfeksiyon kapmışım

Ben yaptım olmadı yumurtlama günlerinde bazen gün asırı bazen ikı günde bi olmadı doktor hiç biişi yok dedi rahim filmi çektim tüpler acık eşimde de bir şey yoktu tüp bebek deniyoruz beş yumurtamam alındı tranfer ı bekliyorum bana da dua edin

Insallah guzel sonuclar alirsiniz rahim dinlendirme mi yapiliyor suan

Insallah guzel sonuclar alirsiniz rahim dinlendirme mi yapiliyor suan
İnş bekleyen herkesin allah yüzü nü güldürsün Bilmiyor m doktor bişi demedi emriyo oluşumları bekliyorum sonra genetik teste gidecek ön beş gün sürüyormuş adetim temmuz 20 adetten sonra tranfer yapılacak sanırım doktor adet olduğun da ara dedi bakalım daha var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…