TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Ben femera kullanmıştım bana dedi ki 11 inde gel yumurtlamanın en pik zamanı o zaman dedi bende gittim dedi ki yumurtaların çatlamış yani bende ki yumurtaları görmedi açıkçası yumurtanın büyüklüğünün bi önemi yok geçen ay başka doktora gitmiştim 27 mm 20 22 mm olan yumurtalarım vardı işe yaramadı önemli olan çatlamasıymış bazen 17 mm ile gebelik oluşuyor
Senin problemin yoksa neden femera kullandın

16.haziranda adet oldum 5.gun klomen başladım sabah akşam 11.gun yumurtam 18mm oldu catlatma ignesi oldum geçen yıl Ekim ayında da catlatma ignesi olmuştum çok kasık ağrım olmuştu bu sefer hiç ağrım yok normalde adetten 10 gün önce gogus hassasiyetin başlar o bile yoktu bat 13 temmuz bugün hassasiyet yok ama dolgunluk hissediyorum dün erken gebelik testi negatif çıktı her ay beklentiye girmiycem diyorum ama aklımdan çıkmıyor hiç belirti yaşamadan gebelik öğrenen var mi

Senin problemin yoksa neden femera kullandın
Amh ım 1 geldi ama doktor sorun olarak görmedi eşimin de 15 mn olan sperm sonucu 13 mn geldi bunlar sorun teşkil etmiyor herkeste olabilen şeyler dedi zaten 1 yıl sonra başlanan ilk tedavi yumurta oluşturup çatlamasını sağlamak ve takibini yapmak

Amh ım 1 geldi ama doktor sorun olarak görmedi eşimin de 15 mn olan sperm sonucu 13 mn geldi bunlar sorun teşkil etmiyor herkeste olabilen şeyler dedi zaten 1 yıl sonra başlanan ilk tedavi yumurta oluşturup çatlamasını sağlamak ve takibini yapmak
Anladım inşallah gebe kalırsın. Bu grupta hepimizin neredeyse yumurtlama günleri aynıya denk geldi
Sebo03 Sebo03 kimyonkokusu kimyonkokusu diğer üyenin kullanıcı adını bulamadım 😀

Yok benim daha 5. Ayım ama yaş 34.
Bu ay olmazsa diğer ay yumurta takibi demişti zaten
35 yaş üzeri için 6. Ayda başlanıyor ilaç ama ben 6. Ayımda gittiğimde doktor bana kızıp yollamıştı ne kadar meraklısınız vs her şeyim normal alttan muayene bak yumurtan dedi ve özele gitmiştim bir de 27 yaşındaydım ilk gittiğimde şu an 28 I’m

35 yaş üzeri için 6. Ayda başlanıyor ilaç ama ben 6. Ayımda gittiğimde doktor bana kızıp yollamıştı ne kadar meraklısınız vs her şeyim normal alttan muayene bak yumurtan dedi ve özele gitmiştim bir de 27 yaşındaydım ilk gittiğimde şu an 28 I’m
Bana kızmıyolar yaştan dolayı herhalde 😀
Geçen doktoruma dedim hocam geç mi kaldık diye olur mu yaa haftaya kızımın düğünü var seninle yaşıt dedi. Elimizden geleni yaparız verecek olan Allah ona da biz müdahale edemeyiz dedi. Çok seviyorum doktorumu:)

X