TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Kızlar iki kere gebelik testi yaptım idrar ikisi de çift çizgi adetim suan dört gün gecikti sizce doktor muayenesi için erken mi suan adetimi hesaba katarsak 5 haftalık oluyor
Ayyy hayırlı olsun baya gebesin🥹 Doktor muayenesini bilmem de kan tahlili vermedin mi daha? Sanırım 2 güne bir vermen gerekiyormuş artış sağlıklı mı diye.. sonra da doktora gidersin

Ayyy hayırlı olsun baya gebesin🥹 Doktor muayenesini bilmem de kan tahlili vermedin mi daha? Sanırım 2 güne bir vermen gerekiyormuş artış sağlıklı mı diye.. sonra da doktora gidersin
Kimyoncum canım seni başka topikte görenler olmuş listelere adını yazdırmışsın hayırdıırrrr🤣

Bu ay içimde hiiiiiiiç istek yok valla yalan söylemeyim kendimi tamamen tatile odakladım işte denedik mi denedik tutarsa tutar kafasındayım amaan yoruldum ayol 🫣
işte hepimizin en büyük hatası sürekli düşünmek sürekli planlamak. Akışına bırakabilsek hiç bunları yaşamayacağız. Bi doktor şey demişti bebek hesaplamayla değil sevişilerek yapılır 😂

Yaş kaççç beben kaç yaşında 😅 benim kocam geçen diyo ki birinci çocuk olduktan hemen sonra ikinciyi yapalım yaş geçiyor.. dedim heee birinciyi buldum da ikincisi kaldı 😂😂😂
34 e 2 ay kaldı. Oğlum 11 yaşında. Benim ikinci evliliğim öyle olmasaydı bu yaşa kadar çoktan patlatmıştım ikinci bebeyi 😀

X