TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Kızlar daha pik degil demiiiiii sizce??

Eklentiler

• IMG_20240711_141051.jpg
    114 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG_20240711_140541.jpg
    87,5 KB · Görüntüleme: 36
Gynoseed diye bir jel yumurtlama günlerinde kullanılıyor bir arkadaşımda ise yaramış bende sipariş ettim bu ay ilk defa kullanacağım
Ayy ilk kez duydum canım tam olarak ne işe yarıyormuş nasıl kullanılıyor bahseder misin biraz, gebeliğe nasıl bir katkısı varmış yani :/

Bu konuyu açarken hic boyle kalabalik olabilecegimizi düşünmemiştim annem izinde yanımızda o yüzden tüm gun aktif olamiyorum ama gece yataga basimi koydugumda girip birikmis tum konuşmalarınızı okuyorum ve hepiniz inanilmaz motivesiniz , hic olumsuz düşünceler ve konusamalar yok burada , herkes motive herkes umutlu ve birbirimize duacigiz o yuzden cok mutlu oluyorum, sonra dua ediyorum her birimize hayırlısı ile bir evlat nasip etsin rabbim diye inşallah guzel haberlerle devam edelim .. bu ay olmasa bile Allah kucaklarimizi bos birakmasin üzülmek yok yola devamm edecegizz hepimiz anne olacagiz inanıyorummmm

Öyle içimden geldiiii

Merhaba, aynı belirtileri yaşıyorum bende. Hatta size şöyle özetleyim. Geçen ay hamile kaldım ve direkt kasık ağrısı yaşamaya başladım. Normalde hiç kasık ağrısı yaşamamıştım. Daha sonra kimyasal gebelik olduğunu öğrendim. Bu ay tekrar değerlendirmeye başladım ama daha 1 hafta oldu. Mesela dün değerlendirdik bugün kasık ağrısı başladı. Neden oldu ? Yani yumurtlama oldu da döllenmeyle mi bu ağrı oluyor öyle olduysa ne ara oldu diyorum acaba geçen ay hamilelikten dolayı regl dönemi uzadığı için yumurtlama günleri de mi değişti diyorum ama çok şaşkınım

Ben de çözemedim yunurtlama dönemimde kasık ağrım hep olur da ilk kez ilişki sonrası oldu bugün de hafif hafif sağ ve solda var hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…