TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

bence adet görülüyorsa her zaman umut var ya bebek için. ve o kadar dıyıyorum ki çoğu kadında var bence bu tarz şeyler

bence adet görülüyorsa her zaman umut var ya bebek için. ve o kadar dıyıyorum ki çoğu kadında var bence bu tarz şeyler
Vardır tabii. Yediğimiz paketli yağlı gıdalar, dengesiz beslenme, hareketsiz kalma vs vs. Mesela çoğu kadın da kimyasal gebelik geçiriyor ama adetle birlikte atıldığı için anlamıyoruz bile

Vardır tabii. Yediğimiz paketli yağlı gıdalar, dengesiz beslenme, hareketsiz kalma vs vs. Mesela çoğu kadın da kimyasal gebelik geçiriyor ama adetle birlikte atıldığı için anlamıyoruz bile
ya ben home office çalışıyorum ve gerçekten çok hareketsizim geçen ay ne güzel spors gidiyordum bu ay hiç gidemedim ;(( ama sağlıklı beslenmeye çalışıyorum

Ay bende varım bu ay şuan reglimin bitmesini bekliyorum iki güne başlarım ovulasyona bizde iki yıldır istiyoruz bu ay ovulasyona ek olarak bir jel aldım bakalım denicem umut olalım birbirimize

Gayet iyi sonucunuz aslinda ama tum testleriniz yapildi bazen gluten bile hamilelige engel olabiliyormus
Eşimin sperm sayısı da düşük bizde iki yönlü sorun var yani çok kötü olmasa bile 13 mn spermi var doktor ona da çok kötü demedi genelde yüzde 50 diyor doktorlar amh dışında ben sorun yok 28 yaşındayım ben yaşıma göre de düşük antioksidan kullanıyorum inşallah nasip olur son 2 aydır çok sıkıntı yapıyorum belki prolaktinini bile yükseltmişimdir ama elimde değil Allah isteyen herkesi evladına kavuştursun

Stres bile etkili maalesef, takviye kullanin esiniz de oyle, besinlerle, yuruyusle ve stres icin de yogayla dengeye getirebilirsiniz. Tiroidlere de baktirdiniz mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…