TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Merhaba kizlar
Subat ayindan bu yana bebek deniyoruz. 3 yıldır evliyiz. Ben 26yasindayim, eşim 32 yasinda
Gebelik öncesi gerekli muayene ve kan testlerini oldum hic bir sorun görünmedi, bu ay ovulasyon testi aldim birde bu sekilde deneyecegiz inşallah o yuzden cok umutluyummm
Gectigimiz aylarda ilişki çok düzenli olmadigi zamanlar oldu yumurtlamaya denk getiremedik diye düşünüyorum...
Birbirimize umut ve destek olalim bu konu başlığı altında kızlar siz ne durumdasinizz ben bugun ovulasyon yapmaya basladimmmm
Bende varım bende bu ay umutluyum ama bende pcos var hem duphoston hemde femara kullanicam bakalım inşallah güzel sonuçlar alırız hayırlısıyla 🙏 ❤️

IMG_5473.jpeg

Kızlarrr sondan 3.gün pikti değerlendirdik, sondan ikinciyi de çatlama diye değerlendirdik. Şimdi bugün en son yaptığım sanki bir öncekinden koyu gibi geldi, git gide silikleşmesi gerekmiyor mu bunun bi anlamı var mı ne diyorsunuz ?

Eki Görüntüle 3450287
Kızlarrr sondan 3.gün pikti değerlendirdik, sondan ikinciyi de çatlama diye değerlendirdik. Şimdi bugün en son yaptığım sanki bir öncekinden koyu gibi geldi, git gide silikleşmesi gerekmiyor mu bunun bi anlamı var mı ne diyorsunuz ?
ben de bilmiyorum ama bence çatlamış doğru günleri değerlendirmişsin. bide bu lh dalgalanabiliyor zaman zaman yükselip alçalabiliyormuş gerçi bende tecrübesizim ama anladığım kadarı ile boyle

Eki Görüntüle 3450287
Bilmem.. koyuyu gördükten sonra silikleştiğini gördüğümüzde çatlama anlamına gelmiyor mu

Eki Görüntüle 3450287
Canım allltan 3.cü pik ve sonra çatlamış gibi. En alttaki pik değil. Pkos falan varsa dalgalanma olabiliyor kendimden biliyorum 🤦🏻‍♀️

Sağ yumurtalığıma bastırınca daha da şiddetleniyor
Öfff
ya gerçekten kadın olmanıj özetiyiz şuan resmen reglisi ayrı yumurtlaması ayrı çatlaması ayrı... yat uzan bari bi süre sonra geçecektir yumurtlama ağrısıysa. bugün benimde sağ tarafta batmalar oldu

kızlar bu pcos ne ya yumurta fazlalığı mı ama her ay adet görünce sorun olmıyor mu kimyonkokusu kimyonkokusu Usagiii Usagiii
AY valla ben sen bilmiyorum tam olarak doktorum bi ara demişti görünüyor sende diye. Hormon sonuçlarıma ve ultrasona bakınca. Minik minik Yumurtaların var ama tembeller demişti. Döngüm geç ama ilaçsız kendiliğimden oluyorum adet. Eğer pkossam lanet bi şey. Kilo yapıyor tüylenme zaten var 🤦🏻‍♀️

X