TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

A bi hemşire 😍 derdimize az da olsa derman olsanıza yaaa
Tabi ki elimden geldiğince 💖🫶🏼
En erken ne zaman öğrenebilirim 6 Temmuz ilişki yaşadım 9 gün kaldı reglime 😂
Kız ben sence bunu bilsem 1 yıldır gebelik için uğraşır mıyım😂😂😂 ama 8 gün önceden öğrenenler de var bildiğime göre (Emin değilim) ilişkiden 10-12 gün sonra öğrenebilrisin

Çok teşekkür ederim bir de bişey soracağım çatlama pikten sonra oluyor diye biliyorum yumurta çatlayınca spermle döllenme şansı oldupu için silikleşince mi ilişkiye girmek lazım
Yumurtlama yani pik gördüğün günde olması çatladığı an içerde hazır spermler olması demektir 3gün canlı kalabiliyor spermler. Çatladığı gün de olsun ilişki canım. Eğer eşinde bi sıkıntı yoksa 3gün üstüste öneriliyor ama bence en sağlıklısı gün aşırı yani 1dolu 1boş şeklinde ☺️
Ay biri bana söylesin ben mi yanlış biliyorum yoksa 😁

Uzanıyorum kalkıyorum oturuyorum aynı geçmiyor ilişkiye kadar bi nane yoktu ağrı mağrı neyse beklicem mecbur

Yumurtlama yani pik gördüğün günde olması çatladığı an içerde hazır spermler olması demektir 3gün canlı kalabiliyor spermler. Çatladığı gün de olsun ilişki canım. Eğer eşinde bi sıkıntı yoksa 3gün üstüste öneriliyor ama bence en sağlıklısı gün aşırı yani 1dolu 1boş şeklinde ☺️
Ay biri bana söylesin ben mi yanlış biliyorum yoksa 😁
Peki ben de bi sey sorayim karin kasik agrisi catlamadan once mi olur yoksa catladiktan sonra mi 🙈

X