TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Kızlar bayadır keyifle ve hüzünle sizi okuyorum 🫠

Kime bu hamileyse benimki de tuttu diye totem yapsam elendim yazıyor 🥹🥹

Benimde 14. Gün aşılamada. Yüzde 90 olmadı. 10. Gün 6,99 12. Gün 3 çıktı. Bugün gene kan verdim sonuç bekliyorum ama doktor muhtemelen negatif dedi 🥺

Çubuk testler 2 dir silik çıktı. Bu testleri yapmayın insanı boşuna umutlandırıyor 😂😂

Benimde 14. Gün aşılamada. Yüzde 90 olmadı. 10. Gün 6,99 12. Gün 3 çıktı. Bugün gene kan verdim sonuç bekliyorum ama doktor muhtemelen negatif dedi 🥺

Çubuk testler 2 dir silik çıktı. Bu testleri yapmayın insanı boşuna umutlandırıyor 😂😂
Üzülme kuzucum bak biz burda işin goygoyuna başladık artık hayal dünyamıza dahil olursan diğer ayın nasıl geldiğini anlamazsın bile😂😂
Evet çubuklar da mimliymiş bi ara bakmıştım da gölge çıkarıyormuş hep

Üzülme kuzucum bak biz burda işin goygoyuna başladık artık hayal dünyamıza dahil olursan diğer ayın nasıl geldiğini anlamazsın bile😂😂
Evet çubuklar da mimliymiş bi ara bakmıştım da gölge çıkarıyormuş hep
İşeme testini hayatımdan çıkartıyorum zaten bir dahaki ay günüm gelene kadar bekleyeceğim artık akıllandım. 😂

evet buradaki kafalar güzel. Bana lazım 💃🏻

Üzülme tatlım zamanı vardır o zamana kadar gül eğlen ye iç gez 🤣

X