TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

arkadaşlar DUYURU hamile olduğunuzu öğrenince çok mutlu olacaksınız havalara uçacaksınız duvara bakıp güleceksiniz sonrasında betanız yükselmeye başladıkça belirtileriniz artacak. kocanızı dövmek parçalamak isteyebilirsiniz. şimdiden söylüyorum bana kimse söylememişti

O bende hep oluyor

Ben böyle adam görmedim ömrümde
Benim kocada mı sorun var kız eczaneye ilaç alıcam diye gidiyorum kesin öyledir hadi yap 3500 kez inceleyelim var mı yok mu aylık aktivitemiz nasıl olsa diyor
hahaha yok benimki de öyle nerdeyse malum münasebetten hemen sonra test yap diyecek beezuus yerinde olsam on kere yapmıştım şimdiye hahahh

hahaha yok benimki de öyle nerdeyse malum münasebetten hemen sonra test yap diyecek beezuus yerinde olsam on kere yapmıştım şimdiye hahahh
Ahahahs seninki de ayrı vaka bi spermler yarışı bitirseydi bari
ay yok kizlar ben onceki dusugumde cok etkilendim sonra cok taktim, gecen ay da gidip kimyasali ogrenmis bulundum diye cok uzuldugumu gordu o yuzden kesin olsun gec yapalim taraftari hep yarin dananin kuyrugu kopucak hahhaha

ay yok kizlar ben onceki dusugumde cok etkilendim sonra cok taktim, gecen ay da gidip kimyasali ogrenmis bulundum diye cok uzuldugumu gordu o yuzden kesin olsun gec yapalim taraftari hep yarin dananin kuyrugu kopucak hahhaha
Benim böyle aşırı merak ettiğim üyeler hamile çıktı valla bzcxa bu kızçeyi de çok merak etmiştim seni bide cookiep merak ediyorum. Hadi bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…