TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

ay yok kizlar ben onceki dusugumde cok etkilendim sonra cok taktim, gecen ay da gidip kimyasali ogrenmis bulundum diye cok uzuldugumu gordu o yuzden kesin olsun gec yapalim taraftari hep :KK43: yarin dananin kuyrugu kopucak hahhaha
Geç olsun güç olmasın diyelim kuzum o zamaan yarın güzel haber gelecek :KK200:

Ahaha şimdi yine değerlendirme günleri başlayacak hiç halim yok sil baştan aynı amaaan :KK70:
Ahajaja benim kocam dedi ki hatta ben buraya veda mesajı yazdım kararsız ruh hali yüzünden kocamın. 1 sene sonra mı denesek napsak konuştuk tamam dedim okey regl bitti adam atışa devam dedim hayırdır nasıl olsa olmuyor diyor 🤣 alınıyorum ama dedim 🤣

Ahajaja benim kocam dedi ki hatta ben buraya veda mesajı yazdım kararsız ruh hali yüzünden kocamın. 1 sene sonra mı denesek napsak konuştuk tamam dedim okey regl bitti adam atışa devam dedim hayırdır nasıl olsa olmuyor diyor 🤣 alınıyorum ama dedim 🤣
Hahaha hep diyorlar ya vazgeçtiğin anda oluyor bir de böyle deneyin bakalım :halay:

O değilde benim eşim regl bitince şehir dışına çıkacak istersen Sende gel değişiklik olur demişti amann napicam orda istemem dedim şimdi nasıl 180 derece dönüyorum oynat bakalım 😂

X