TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Benim amh veya pcosla ilgili bir bilgim yok ama hsg yi öneriyorum gerçekten. Ben hsg çekildikten sonra hamile kaldım. Doktora gitmek istemiyorsan bir ay kendini dinle yumurtlamanı takip et istiyorsan.
Doğum yapanların da tüpleri tıkanıyor mu acaba zamanla

Pcos olunca yumurta hiç mi çatlamıyor yoksa az büyüyüp erken mi çatlıyor acaba onu araştırdın mı
Pcosta yumurta çok oluyor küçük küçük belli bir olgunluğa erişemiyor ya da erişip çatlıyor pcosların ikiz gebelik şansı çok yüksek. Araştırdım sürekli. Fakat benimki çok enteresan çünkü benim yumurtam çatlıyor geçen ay progesteron 11.6 çıktı çatlamış yani. Ondan önce 1.60 çıkmıştı fakat yanlış zamanda istemiş doktor. Yumurtlamadan 1 hafta sonra bakılması gerekiyormuş. Geçen ayn1 hafta sonra baktırdım çünkü. Birde fsh lh hormonları önemliymiş lh ile fsh oranı 2 katı olması gerekiyormuş. Bilmiyorum ki ya. Oğlum geç döllenme olmuştu şimdi pcos yüzündenmiydi diyorum ama sayısız doktora gittim hiçbiri demez miydi sen pcoslusun diye

Evet yumurtlamayi geç gösteriyor bende doğal olarak adeti de
ben nedense anlamadim o uygulamayi bu arada, dongunu sormuyor sanirim, 33 gun dongusu olan birine de 14 gunde yumurtlama gostermezsin yani onu bile yapamamislar o yuzden es zamanli gidiyorum ben premam femometer ve flo ile ama favorim femometer

Kuzu sen naptın ?
Balım benim bat bugün başlayacak gibi de belirtilerim var zaten bekliyorum bakalım ovulasyon için de adet bitince başlıyorsun yapmaya. İlk idrarla yapmıyorsun. İki saat önce sıvı alımını kesiyorsun. iki çizgi eşit koyulukta olunca pik oluyor 24-36 saat içinde de çatlama oluyor diyorlar. Çatlama olunca yüne silikleşiyor çizgi. Piki de çatlamayı da değerlendiriyorsun. Benim bildiğim bu

Çok sağ ol canımmm benim, hadi artık sende güzel haber verme sırası yarın bekliyorum testini ya aslında ben regl günü normal test yapıp pozitif çıkarsa sonra kan vermeye gidecektim sonra da bir hafta sonra tekrar kan vermeyi planlıyordum. Ama bugün birden hastalık çıkınca böyle kısmet oldu çok da güzel oldu mutluluğumuz devam etsin inşallah

yaa insallah canim canim :) etiketlicem yarin guzel haberi alirsam insallah allahim

cok mantikliymis oteki planin da canim ama bosver sen planlar yaparken allahin daha guzel planlari varmisss, simdi guzel artinca cuma gunu bi sure vermezsin sonra kese gormedir kalp atisidir devam eder insallah mis gibiii <3

Bişey diyim mi yazın ovülasyon testiyle uğraşmak doktora gitmekten daha sinir bozucu yok aynı saatte yap yok sıvı alma sende o ışığı göremiyorum

Ayyy inşallah o günleri de görürüz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…