TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Yarın . ama regl ile ilgili bi belirtim olmadı normalde 10 gün kala karın şişliği bağırsak değişikliği göğüslerim patlayacak gibi siserdi hiç dokunamazdm canım tatlı isterdi belim çok ağırdı
Hiç biri yokk yumurtlama günlerini değerlendirdiğimizden beri sağ kasigimdaki ağrı hiç geçmedi 2 kere krem gibi bembeyaz katı bi akıntım oldu uykum çok arttı bi kere de kustum işte bakalımm

Yarın . ama regl ile ilgili bi belirtim olmadı normalde 10 gün kala karın şişliği bağırsak değişikliği göğüslerim patlayacak gibi siserdi hiç dokunamazdm canım tatlı isterdi belim çok ağırdı
Hiç biri yokk yumurtlama günlerini değerlendirdiğimizden beri sağ kasigimdaki ağrı hiç geçmedi 2 kere krem gibi bembeyaz katı bi akıntım oldu uykum çok arttı bi kere de kustum işte bakalımm
Ne zaman test yapacaksın🙃

Ne zaman test yapacaksın🙃
Bana kalsa yarın koşarak sağlık ocağına gidicem ama eşim bekle bi iki gün gecikme olursa git diyor da ben çok sabırsızım 😀😀
Bir de rahmimin dışında saplı myom'um var o yüzden tutmuş olması için dua ediyorum daha fazla büyümeden bebekle birlikte alınması için bekliyorum 2 kere sezaryen olmamak için 🥲 normal doğum hayallerim suya düştü

Bana kalsa yarın koşarak sağlık ocağına gidicem ama eşim bekle bi iki gün gecikme olursa git diyor da ben çok sabırsızım 😀😀
Bir de rahmimin dışında saplı myom'um var o yüzden tutmuş olması için dua ediyorum daha fazla büyümeden bebekle birlikte alınması için bekliyorum 2 kere sezaryen olmamak için 🥲 normal doğum hayallerim suya düştü
Uf erkekler aynı fabrikadan çıkmış gibi gerçekten😂

beezuus beezuus balım ne durumdasın var mı gelen giden? Benim bugün sancı girip çıkıyor. Ya var bişeyler ya da erken gelecek.
bebis hala yok. Regl gelmedi bakalim arada sanci girip cikiyor bende de gogus agrim var halsizlik var. akintim vardi baktim lavaboda simdi sarimsi gelmis azicik nokta nokta. Sabah beyazdi. Korkuyorum enfeksiyon falan mi diye de acaba hamilelikten de oluyo mu?

Sali yapicam testi dijital alip🙏🏻 senin gogus agrin var mi?

bebis hala yok. Regl gelmedi bakalim arada sanci girip cikiyor bende de gogus agrim var halsizlik var. akintim vardi baktim lavaboda simdi sarimsi gelmis azicik nokta nokta. Sabah beyazdi. Korkuyorum enfeksiyon falan mi diye de acaba hamilelikten de oluyo mu?

Sali yapicam testi dijital alip🙏🏻 senin gogus agrin var mi?
Dün akşamdan beri daha hassas ama çok kendini belli eden bi ağrı yok ne durumda diye bakarsam anca😂

Enfeksiyon kokulu falan oluyor heralde ya yani öyle olsa anlaşılmaz mı ki

Kızlar merhaba inşaAllah görürsünüz cevaplarınızı bekliyorum benim bugün adetin ilk gününden itibaren 19.günüm
11 gün var adetime ancak bugün kahverengi lekelenme olmuş sizce neden olabilir

Dün akşamdan beri daha hassas ama çok kendini belli eden bi ağrı yok ne durumda diye bakarsam anca😂

Enfeksiyon kokulu falan oluyor heralde ya yani öyle olsa anlaşılmaz mı ki
😂 hadi bakalim hangi gun yapicaksin testi

Evet ya ne kokulu ne aci veriyor o yuzden bi degisigim

😂 hadi bakalim hangi gun yapicaksin testi

Evet ya ne kokulu ne aci veriyor o yuzden bi degisigim
Enfeksiyon değildir bence kuzum boşuna stres yapma.
Bilmiyorum iğnenin etkisi ne zaman geçiyor anlamadım herkes farklı bişey söylüyor. Bugün iğne gününü saymazsam 9. gün daha. Gerçi benim reglim 14ü beklemez gibi geliyor😂 Yumurtlamanın 12. gününde falan regl oluyorum.

Kızlar merhaba inşaAllah görürsünüz cevaplarınızı bekliyorum benim bugün adetin ilk gününden itibaren 19.günüm
11 gün var adetime ancak bugün kahverengi lekelenme olmuş sizce neden olabilir
Ovülasyon testiyle takip ediyor musunuz? Bazı insanlar yumurtlama döneminde lekelenme yaşıyormuş öyle bişey olabilir mi

X