TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Ahaha bende diğer türlü anladım🤣
😂😂 ya aslında çok sık tüketmiyorum ama bi ortam ya da etkinlik olduğunda da acaba diye diye aylar geçti. Biraz sıkıldım açıkçası bişeylere dikkat etmekten ovülasyon testlerinden falan. Olmazsa ağustosta ara vericem artık gelicekse bi süreliğine artık bu son şansı djdhdh

😂😂 ya aslında çok sık tüketmiyorum ama bi ortam ya da etkinlik olduğunda da acaba diye diye aylar geçti. Biraz sıkıldım açıkçası bişeylere dikkat etmekten ovülasyon testlerinden falan. Olmazsa ağustosta ara vericem artık gelicekse bi süreliğine artık bu son şansı djdhdh
Ara verenler derneği açalım 🤣 ben aldım ya hiç dikkat etmedim nasıl olsa olmuyor diye 🤣

Gün geçmiyor ki sinir olmayayım bazı insanlara ifrit oluyorum denize geldik ortak kullanım alanında salıncak var üzerine bebek battaniyesi gibi bişey germiş tapulu malı sanki belki sallanıcam arkadaş bu ne aptallıktır ya.

Gün geçmiyor ki sinir olmayayım bazı insanlara ifrit oluyorum denize geldik ortak kullanım alanında salıncak var üzerine bebek battaniyesi gibi bişey germiş tapulu malı sanki belki sallanıcam arkadaş bu ne aptallıktır ya.
Sahibini bul ona de ki seni amh değerimle döverim dhdhshs

Benimki zaten ne Duygu ne kafa ne vücut hiçbir şey kalmadı 6 yıllık evliyim geçen yıl bebek yaptım o dış gebelik oldu yani yanlış yere tutundu düşük yaptım bir yılda zaten hastane falan gitmiyorum bıraktım ne tesadüfse tüp bebekten sonra adetim düzelmeye başladı polikistiğim adet de olmuyordum ilaçlı olurdum düzelmeye başlayınca ister istemez heveslendim yumurtlama sancılarını falan da artık hissediyorum Ben de ona göre denedim bu ay farklılık hissettim yumurtlamadan sonra ve yumurtlama günleri aşırı Keskin sag kasik vardı sonra kesildi sonra adet sancıları başladı Hani bir hafta önceden veren sancı değil de yarın adet olacakmışım gibi bir sancı göğüslerim de bayağı ağrısı fazla oldu hem ucu hem etrafı bilmiyorum 5-6 günüm var yani gene de zor benim için de bir ihtimal işte uzun lafın kısası bu ay farklı hissediyorum bilmiyorum belki yanılıyorumdur hayırlısı
İnsallah olur benimde maalesef kısa zamanda 3 düşük nefret etmiştim hastahaneden hersey Allahtan öyle düşün hayırlı değildi belki bizim için .
Allah sağlıklı gebelik hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize insallah🫶

Kız ara verdim ya ben araların arasını verdim hemde başlarım öyle bebeğe işim gücüm yok onu mu beklicem geldi mi gelmedi mi gelmezse gelmesin piskoloğumu bozdu velet
Bazen ben de o noktaya o kadar yaklaşıyorum ki asla sabırlı değilim hamile kalsam 9 ay nasıl beklicem onu da bilmiyorum😂

Bazen ben de o noktaya o kadar yaklaşıyorum ki asla sabırlı değilim hamile kalsam 9 ay nasıl beklicem onu da bilmiyorum😂
Müebbetten hallice hamilelik🤣 bi denize geldik ben deyim deniz sen de mülteci kampı ömrümde böyle plaj görmedim ya üff keşke özel grubumuz olsaydı burda düşüncelerimi özgürce aktaramıyorum Mune beni keser 🤣

Battaniyenin sahibi geldi. Hiç gelmeyeceksiniz sandım dedim. Nedeeğğğn diyor kiralarsınız diye bekledim de ondan dedim bön bön baktı bana

Ahahaha nerdesin
Müebbetten hallice hamilelik🤣 bi denize geldik ben deyim deniz sen de mülteci kampı ömrümde böyle plaj görmedim ya üff keşke özel grubumuz olsaydı burda düşüncelerimi özgürce aktaramıyorum Mune beni keser 🤣
Yaa neredesin gerçekten istanbulda misin biz de denize gidelim dedik te düzgün bi yer bulsak riva ya gitmiştik bin pişman olduk deniz de tükürdü atti bizi öyle dalgaliydi

X