TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Kızlar bu testler hangisi iyi

Eklentiler

• Screenshot_2024-08-04-13-43-08-647_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2024-08-04-13-43-08-647_trendyol.com.jpg
    56,4 KB · Görüntüleme: 19
  • Screenshot_2024-08-04-13-29-24-404_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2024-08-04-13-29-24-404_trendyol.com.jpg
    52 KB · Görüntüleme: 22
  • Screenshot_2024-08-04-13-29-07-960_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2024-08-04-13-29-07-960_trendyol.com.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 22
Aa ya herkesin çok farklı oluyor belirtiler kimi tam tersi kimi daha şiddetli neye göre oluyo ulan buuu 🫠
Regl olcam diye korkuyorum şimdi de 😀
Yurtdışındaydık eşimle tura gitmiştik köfte söyledi herkes tadına baktım eşime yeme ekşi bu dedim sonra istifra ettim zaten ama herkes köfte normaldi diyor ağız tadım değişti diye bi umitlendik 😀

Hayırlı olsun belirtilerin neydi nasıl hamile kaldın
Çok halsizdim ve bi gece canım aşırı sucuk ekmek çekti ayıptır söylemesi .
Yapan adam bile gülmüştü o kadar iştahla anlatmışım ki😂
Genel olarak halsizlik ama çalışıyorum hep halsizim eve gidince hemen yatıyordum .
zaten 1 yıldır istiyoruz böyle olunca test yaptım.
Öncesinde sebepsiz 3 düşüğüm var bakalım insallah nasıp olur tutunur bebişim 🥹

Genel olarak halsizlik ama çalışıyorum hep halsizim eve gidince hemen yatıyordum .
Ve karın kasık ağrısı

Inşallah alirsiin kucağına amin inşallah yani normal ilişki yaptın sonra supelendin hım inşallah bende güzel haber alırım

Saldım ben artık zaten pcos mcos zıkkımın kökü çıktı sinirlerim laçka oldu ikinci çocuğu istediğimden artık hiç emin değilim
Canım kim de ne yokki belki bende de var aman bilmemek de daha iyi bana kızımda yumurtalık tembelleşmesi var 1 sene sonra tedavi dedi doktor evlendik 2. Ay gebe kaldım. Hiç beklemiyordum bile hatta üzüldüm erken oldu diye yani bazı şeyler de nasip diye düşünüyorum artık

Inşallah alirsiin kucağına amin inşallah yani normal ilişki yaptın sonra supelendin hım inşallah bende güzel haber alırım
İnsallah😊 insallah sende hamilesindir 😊🫶
Derler ya kafaya takmayınca oluyor cidden öyle aylardır modum düşüyordu bu kadar olmuyor olan durmuyor demekki bi sorun var dedim eşim randevü aldı gidemedi ertelendi ve ben hamile olduğumu öğrendim.
Bu ay takmicam dedi sadece günlük hayatıma odaklandım .
Çok zor biliyorum ama takmamaya çalış hayırlısıyla kucağımıza alırız insallah bebişlerimizi 😊

İnsallah😊 insallah sende hamilesindir 😊🫶
Derler ya kafaya takmayınca oluyor cidden öyle aylardır modum düşüyordu bu kadar olmuyor olan durmuyor demekki bi sorun var dedim eşim randevü aldı gidemedi ertelendi ve ben hamile olduğumu öğrendim.
Bu ay takmicam dedi sadece günlük hayatıma odaklandım .
Çok zor biliyorum ama takmamaya çalış hayırlısıyla kucağımıza alırız insallah bebişlerimizi 😊
Benimki zaten ne Duygu ne kafa ne vücut hiçbir şey kalmadı 6 yıllık evliyim geçen yıl bebek yaptım o dış gebelik oldu yani yanlış yere tutundu düşük yaptım bir yılda zaten hastane falan gitmiyorum bıraktım ne tesadüfse tüp bebekten sonra adetim düzelmeye başladı polikistiğim adet de olmuyordum ilaçlı olurdum düzelmeye başlayınca ister istemez heveslendim yumurtlama sancılarını falan da artık hissediyorum Ben de ona göre denedim bu ay farklılık hissettim yumurtlamadan sonra ve yumurtlama günleri aşırı Keskin sag kasik vardı sonra kesildi sonra adet sancıları başladı Hani bir hafta önceden veren sancı değil de yarın adet olacakmışım gibi bir sancı göğüslerim de bayağı ağrısı fazla oldu hem ucu hem etrafı bilmiyorum 5-6 günüm var yani gene de zor benim için de bir ihtimal işte uzun lafın kısası bu ay farklı hissediyorum bilmiyorum belki yanılıyorumdur hayırlısı

X