TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Ahaha bende diğer türlü anladım
ya aslında çok sık tüketmiyorum ama bi ortam ya da etkinlik olduğunda da acaba diye diye aylar geçti. Biraz sıkıldım açıkçası bişeylere dikkat etmekten ovülasyon testlerinden falan. Olmazsa ağustosta ara vericem artık gelicekse bi süreliğine artık bu son şansı djdhdh

Ara verenler derneği açalım ben aldım ya hiç dikkat etmedim nasıl olsa olmuyor diye

Gün geçmiyor ki sinir olmayayım bazı insanlara ifrit oluyorum denize geldik ortak kullanım alanında salıncak var üzerine bebek battaniyesi gibi bişey germiş tapulu malı sanki belki sallanıcam arkadaş bu ne aptallıktır ya.

Sahibini bul ona de ki seni amh değerimle döverim dhdhshs

İnsallah olur benimde maalesef kısa zamanda 3 düşük nefret etmiştim hastahaneden hersey Allahtan öyle düşün hayırlı değildi belki bizim için .
Allah sağlıklı gebelik hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize insallah

Kız ara verdim ya ben araların arasını verdim hemde başlarım öyle bebeğe işim gücüm yok onu mu beklicem geldi mi gelmedi mi gelmezse gelmesin piskoloğumu bozdu velet
Bazen ben de o noktaya o kadar yaklaşıyorum ki asla sabırlı değilim hamile kalsam 9 ay nasıl beklicem onu da bilmiyorum

Bazen ben de o noktaya o kadar yaklaşıyorum ki asla sabırlı değilim hamile kalsam 9 ay nasıl beklicem onu da bilmiyorum
Müebbetten hallice hamilelik bi denize geldik ben deyim deniz sen de mülteci kampı ömrümde böyle plaj görmedim ya üff keşke özel grubumuz olsaydı burda düşüncelerimi özgürce aktaramıyorum Mune beni keser

Battaniyenin sahibi geldi. Hiç gelmeyeceksiniz sandım dedim. Nedeeğğğn diyor kiralarsınız diye bekledim de ondan dedim bön bön baktı bana

Ahahaha nerdesin
Yaa neredesin gerçekten istanbulda misin biz de denize gidelim dedik te düzgün bi yer bulsak riva ya gitmiştik bin pişman olduk deniz de tükürdü atti bizi öyle dalgaliydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…