TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Ilk idrarla yapinca daha belirgin cikiyor sanirim ben gun icinde de yapmistim varsa onda da cikiyor
evet ben de daha once ogle vakti yapmistim ama onu adetim 7 gun falan gecikince yapmistim ondan emin olamadim, ay husrana ugramamk icin her tusa basmak istiyorum o yuzden sanirim😬 bekliyorum o zaman sali gunu sabahin korunde yapiyim o zaman🙏🏻

ay oyle yapmayi planliyodum da evde bir gebelik testi buldum innovita ovulasyon testiyle beraber gelen sanirim o erken gebelik testi degil ama regl gunum bugun o yuzden 2 gun daha bekleyip yapiyim diyorum husran olmamasi iciiin, ilk idrarla yapiyoruz di miii🥺
Ben de o innovita ile reglden 4 gün önce yapmıştım ve çıkmıştı ayrıca sabah ilk idrarla yapmama rağmen silik çıkmıştı ama çıkmıştı yani :) inş sende çift çizgiyi görürsün

Ben de o innovita ile reglden 4 gün önce yapmıştım ve çıkmıştı ayrıca sabah ilk idrarla yapmama rağmen silik çıkmıştı ama çıkmıştı yani :) inş sende çift çizgiyi görürsün
Ayinsallah ama internette okudum simdi innovita olsa da olmasa da silik cikariyo diye dogru muduur? Yoksa burdan digital clear bluardan alicamm
Sabredebilirseniz bekleyin tabi 🙈😊
edicem insallah😬

Ayinsallah ama internette okudum simdi innovita olsa da olmasa da silik cikariyo diye dogru muduur? Yoksa burdan digital clear bluardan alicamm

edicem insallah😬
Hayır bende öyle bişey olmadı ama bilemem her testte olduğu gibi bunda da hatalılar elbet vardır ama çok hassas diyebilirim dijitaller de çok net mi çıkarıyor hata payı kaçtır acaba

Digital yok diyorsa yoktur 😂
Hayır bende öyle bişey olmadı ama bilemem her testte olduğu gibi bunda da hatalılar elbet vardır ama çok hassas diyebilirim dijitaller de çok net mi çıkarıyor hata payı kaçtır acaba
Uf cok guldum yok diyosa yoktur😂😂 evet en kotu yok der herslde ondan clearblue digital alicam bu hafta belirtenlerden degil de iste direkt pregnant ya da not pregnant yazandan sali gunu yapicam innovitaya guvenemedim bi🥺

Valla bat a 2 gün kaldı kuzu benim ama göğüs hassasiyetim var sızlama var arada. Başka bi belirtim kalmadı normalde regl zamanı çok ağrım olur. Bilemiyorum kestiremiyorum artık 😂
Ben de tam seni soracaktım 🙈 benm 1 gün kaldı bugün göğüs hassasiyeti ile uyandım normalde regl oncesi 10 gün önce falan başlardı pazartesi direk sağlık ocağına gidicem galiba 😀

Uf cok guldum yok diyosa yoktur😂😂 evet en kotu yok der herslde ondan clearblue digital alicam bu hafta belirtenlerden degil de iste direkt pregnant ya da not pregnant yazandan sali gunu yapicam innovitaya guvenemedim bi🥺
Hafta yazanlarda var kuzu onları da iyi diyorlar

Ben de tam seni soracaktım 🙈 benm 1 gün kaldı bugün göğüs hassasiyeti ile uyandım normalde regl oncesi 10 gün önce falan başlardı pazartesi direk sağlık ocağına gidicem galiba 😀
Aa ya herkesin çok farklı oluyor belirtiler kimi tam tersi kimi daha şiddetli neye göre oluyo ulan buuu 🫠

X