TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

halolita cookiep bana da hiç hamileymişim gibi gelmiyor sıfır belirti şu an. Regl belirtilerim bile yok olmuş gibi
Canım tabiki hisseden çok farklı şeyler yaşayan vardır mutlaka ama onlar azınlıkta bence. Bak mesela her ay biton şey sıralıyoruz belirti mi acaba diye hamile olsak belirtilerim şunlardı dicez onlara
Ben şahsen bi kere yaşadım onda da kasık batması ve girip çıkan regl ağrısından başka bişey yoktu, o ağrı da regl olacağım gün başladı öncesinde hiçbişey hissetmedim hatta 4 gün kala kan verdim, o da alkol alıcam diye, 0.08 çıkmıştı

Doğru doğru. Herkes farklı zaten. Bebiş olunca belirtiydi diyoruz, regl olunca meğer değilmiş diyoruz. Beklemekten başka çare yok

Ay sen değeri yazınca aklıma geldi benim geçen hafta hastanede verdiğim değer yumurtlamanın 5. Günü 1,2 idi. Hiç de bilmiyorum bu kadar erken vermedim kan o yüzden sizin fikriniz ne kızçelerim

Doğru doğru. Herkes farklı zaten. Bebiş olunca belirtiydi diyoruz, regl olunca meğer değilmiş diyoruz. Beklemekten başka çare yok
Of evet son günler de sürünerek geçiyor. Bu merak aşamasını hiç sevmiyorum regl olunca da modum düşmüyor kafam rahatlıyor resmen

Ay sen değeri yazınca aklıma geldi benim geçen hafta hastanede verdiğim değer yumurtlamanın 5. Günü 1,2 idi. Hiç de bilmiyorum bu kadar erken vermedim kan o yüzden sizin fikriniz ne kızçelerim
O değer neye göre nasıl değişiyor hiç bilmiyorum balım ya. 0.08 geldiğinde 1 hafta sonra 458le öğrenmiştim.
Bi kere de kan verdiğim gün regl olmuştum onda 1.2ydi benim de. Başka da deneyimim olmadı.

Canım benim inşallah ilk gebeliğim olacak. Kan değeri olayına daha geçemediğim için hiç bilmiyorum

Of evet son günler de sürünerek geçiyor. Bu merak aşamasını hiç sevmiyorum regl olunca da modum düşmüyor kafam rahatlıyor resmen
Evet ya belirsizlik en stresli dönem. Adet olunca en azından diyorum bitsin de yeni çalışmalara başlayayım

canim umarim oyledir bakalim insallahh guzel sonuclar aliriz hep beraber bu ay

kizlar sacma bir soruyla geldim. Regl gecikmesinde de erken gebelik testi yapabilir miyiz sizce yoksa normal test mi almali

Y
Yapabilirsiniz ben de 1 gün gecikince erken gebelik yapmıştım, bayağı belirgin çıkmıştı
Yapabilirsin tabi ki kuzum ayrıca nesi saçma bir soru
ay oyle yapmayi planliyodum da evde bir gebelik testi buldum innovita ovulasyon testiyle beraber gelen sanirim o erken gebelik testi degil ama regl gunum bugun o yuzden 2 gun daha bekleyip yapiyim diyorum husran olmamasi iciiin, ilk idrarla yapiyoruz di miii

Ilk idrarla yapinca daha belirgin cikiyor sanirim ben gun icinde de yapmistim varsa onda da cikiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…