TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Ay sende var gibi ya o akıntı yumurtlamadan kaç gün sonra geldi sende?
Insallah canim ya yumurtlamayi bu ay takip etmedim ama femometerdaki tahmini yumurtlamaya gore 10.gunde geldi pembemsi acik akinti sonra acik kahveye dondu sarimsi oldu, 11.inde pembemsi cok az daha geldi gibi sonra hep sarimsi beyazimsi.

Ay sende var gibi ya o akıntı yumurtlamadan kaç gün sonra geldi sende?
Bu arada da yarin regl olmam gerekiyor ama kasik agrim benim o tahmini yumurtlamadan sonraki gunden itibaren var hem gogus hassasiyeti hem kasik agrisi yani 2 haftadir, hic boyle kasik agrisi yasamamistim

Aa test yapıcak mısın yarın
Sanirim sali gunune kadar beklicem, yapip husrana ugramak istemiyorum ya bi de evde test yok zaten gidip almam lazim, esim de kesin tutar beni bekle haftaya yap diye o yuzden sali gunu ofise gidicem ordan test alirim diye dusundum yani o gune kadar gelirse de artik regl yapicak bisey yok

Umarım gelmez kuzu, ne kadar geç öğrenilse o kadar iyi, koyu bi çift çizgi bekliyoruz o zaman senden

Benim gece kahveye dönmüş akıntı. Şimdi ne oldu bilmiyorum

Canım bence sende bir şeyler var. Çünkü sarı akıntı enfeksiyon olunca kokuyla kaşıntıyla sancıyla bir şekilde belli ediyor bence. Bunlar yoksa sarı akıntı ya regl ya gebelik belirtisi diye düşünüyorum. Senin bir de yerleşme kanaması da oldu gibi. Hayırlısı inşallah

Ay inşallah “kendimi bu ay rahat bıraktım hamile kaldım” yazanlardan olursun balım. Güzel haberlerini bekliyorumm

2 günlük araştırmalarıma göre yazıyorum amh gebe kalıp kalmama hakkında bilgi vermiyormuş çokta takılmayın yazmış doktorlar bilemiyorum
Ben vala amh hiç takılmadım değer aralığında olunca ben gebe kalıyorum ama tutunmuyor ben bunlara takılıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…