TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Kızlar merhaba ben her ay 24 ve ya 26 gün arası adet olurum diğer ay nerdeyse 5 gün öne atar. Temmuz ayında 7sinde adet oldum 14 ünde bitti adet sonrası hemen olmaz diye 15 temmuzda korunmasız ilişki yaşadık eşimle vucüdümda farklı tepkiler gördüğüm için yumurtlama günüme baktım ben adetten hemen sonra yumurtlama yaşıyormuşum. Şok oldum dün adet olmam gerekirdi ama olmadım tek seferde hamile kalan var mı sağ kaşık ağrısı ve göğüs ucu hassasiyet fazla pazartesi kan vericem olmazsam eğer
idrar testi yaparsanda çıkar doğru gunde ilişki yaşandıysa hamile olabilirsin evet

3 tane silik çizgi nasıl 😀 foto varsa atsana
Böyle çıktı dedim daha yapmam 😂😂 bunun psikolojisine zor planlı gebelik olursa hayırlısı ile olsun olmazsa seneye düşünüyoruz zaten 😂 kafama takmadığı için belki hamile kaldım aklıma bile gelmedi çünkü 😂

Eklentiler

• 3ED36D6A-4F02-4487-A6A7-B6A414D8E7F0.jpeg
    3ED36D6A-4F02-4487-A6A7-B6A414D8E7F0.jpeg
    90,4 KB · Görüntüleme: 31
Kızlar ya bu sarı akıntı gebelik belirtisi mi? Önceden akıntıya eğer koku, kaşıntı filan yoksa pek dikkat etmediğim için hiç bilmiyorum. Bata 3 gün var çok yoğun değil ama sapsarı bir akıntı var ara ara

Kızlar ya bu sarı akıntı gebelik belirtisi mi? Önceden akıntıya eğer koku, kaşıntı filan yoksa pek dikkat etmediğim için hiç bilmiyorum. Bata 3 gün var çok yoğun değil ama sapsarı bir akıntı var ara ara
Aynı durumdayız kuzucum, benim ilk hamileliğimde olmuştu ama akıntı çok belirleyici olmuyor ya. Kiminin sarı oluyor kiminin beyaz oluyor kimi hiç olmadı diyor. Belirti olarak yazanlara da o ay öyle denk geliyor diye düşünüyorum artık😂

Aynı durumdayız kuzucum, benim ilk hamileliğimde olmuştu ama akıntı çok belirleyici olmuyor ya. Kiminin sarı oluyor kiminin beyaz oluyor kimi hiç olmadı diyor. Belirti olarak yazanlara da o ay öyle denk geliyor diye düşünüyorum artık😂
Doğru diyorsun balım ben de sürekli bu ay hiçbir şeyi gebeliğe yormayacağım sadece gecikme bekleyeceğim diyorum ama yine de tutamıyorum kendimi 😅

Bende de sari akinti devam kasik agrilarim bi geliyo bi gidiyo regl olucam heralde diye gidiyorum tuvalete ama beyaz ya da sari akinti var, enfeksiyon mu diye korkuyorum da yani o zaman 5-6 gun once acik pembe akinti gelmezdi heralde yerlesme gibi sonra da kahvemsi akinti?

Ahahahhaha hem de nasıl 😂 En büyük hayalim aaa adetim gecikmiş ya deyip test alıp yapıp çift çizgi görmek
Benim bu ay noldu biliyo musun. Gerçekten dinlemedim kendimi buraya da bakmadım hatta. Tatile çıkacağım için olmazsa da rahat rahat yer içerim artık saldım modundaydım. Kasıkta batma sancı vs olmadan hiçbişeyi dikkate almicam dedim. Sonra bigün hafif batma hissettim az biraz sancım da oldu yok ya dedim yerleşme falan olunca leke gelir iğnenin etkisidir. Bikaç saat sonra leke gördüm😂😂 Yemin ederim vücudum benimle dalga geçiyor artık dkdhshdh

Bende de sari akinti devam kasik agrilarim bi geliyo bi gidiyo regl olucam heralde diye gidiyorum tuvalete ama beyaz ya da sari akinti var, enfeksiyon mu diye korkuyorum da yani o zaman 5-6 gun once acik pembe akinti gelmezdi heralde yerlesme gibi sonra da kahvemsi akinti?
Ay sende var gibi ya😍 o akıntı yumurtlamadan kaç gün sonra geldi sende?

X