TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Geçen aylarda biri yazmıştı ya adet oldum sandım yerleşme 2 3 gün kanama şeklinde oldu diye. Ama pıhtısız ve çok fazla olmaması gerekiyormuş. Eğer bahsettiğim gibiyse ve uzun sürmediyse bi test yap.
Pıhtı çok olmadı canım ya. Uzun da sürmedi. Hatta pedim çok dolmadı ben ki gece yatarken ekstra altıma başka bi şey yayarım ki yatak batmasın 🙈😁 ilk 3gün olabildiğince dışarı çıkmamaya çalışırım üstüm batar. Ama bi gariplik var 2aydır anlamadım

Hmm o benim ilgi alanım bak ben bi mide ilacı alıyım ya diye çıkıyorum evde ilaca para bayılıp test alıp geliyorum 🤣
ahhshahdjahs😂 ben de adet oldum çok ağrım var ilaç alıcam demiştim. eşim nöbetçiye götürdü eczaneye girdim aldım sonra da düğüne gittik benim yalanların istikrarı çok iyi😂

Pıhtı çok olmadı canım ya. Uzun da sürmedi. Hatta pedim çok dolmadı ben ki gece yatarken ekstra altıma başka bi şey yayarım ki yatak batmasın 🙈😁 ilk 3gün olabildiğince dışarı çıkmamaya çalışırım üstüm batar. Ama bi gariplik var 2aydır anlamadım
Koş test yap😂

ahhshahdjahs😂 ben de adet oldum çok ağrım var ilaç alıcam demiştim. eşim nöbetçiye götürdü eczaneye girdim aldım sonra da düğüne gittik benim yalanların istikrarı çok iyi😂
Adama adet mi oldum dedin kız hamile kaldın sormadı mı ahahahahs

Adama adet mi oldum dedin kız hamile kaldın sormadı mı ahahahahs
ya gebelik testi alcam demek istemedim yani ben tek öğrenip ona ayrı söylemek istiyofum aklıma da başka bir şey gelmedi ahshhsjs negatif çıkarsa her türlü adet olacam zaten diye düşünüyordum

bu arada söyleme anım da hiç hayalimdeki gibi olmadı ellerim titreyerek yanına gidip test çubuğunu gösterebildim sadece ahshshhdhs

adama boşu boşuna yalan söyledim ahshahssj
Ahahaha benimki artık inanmıyor test alcan dimi hadi bakalım bu kez kaç defa incelicez o testi acaba diyordu 🤣 benden çok kendi üzülüyor ama

allah tez vakitte nasip eder inşallah çok inanıyorum ben ve dua ediyorumm🤍🤍
İnşallah kuzum valla seninle beraber bi arkadaşım daha gebe o da çok dua ediyorum diyor hayırlıysa gelsin diyorum artık tevekkül etme vaktine geçtim sanırım içimdeki o istek de gitti açıkcası olursa olur modundayım

İnşallah kuzum valla seninle beraber bi arkadaşım daha gebe o da çok dua ediyorum diyor hayırlıysa gelsin diyorum artık tevekkül etme vaktine geçtim sanırım içimdeki o istek de gitti açıkcası olursa olur modundayım
aynen öyle zaten elimizden geleni yapıyoruz nasibimizde ne varsa o

Kızlar merhaba ben her ay 24 ve ya 26 gün arası adet olurum diğer ay nerdeyse 5 gün öne atar. Temmuz ayında 7sinde adet oldum 14 ünde bitti adet sonrası hemen olmaz diye 15 temmuzda korunmasız ilişki yaşadık eşimle vucüdümda farklı tepkiler gördüğüm için yumurtlama günüme baktım ben adetten hemen sonra yumurtlama yaşıyormuşum. Şok oldum dün adet olmam gerekirdi ama olmadım tek seferde hamile kalan var mı sağ kaşık ağrısı ve göğüs ucu hassasiyet fazla pazartesi kan vericem olmazsam eğer

X