TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Kız o nasıl olcak üstüne görme mi diyosun şüphen mi var ?
Ya üstüne görme şeyle aynı mı ki adet görmek bilmiyorum ki ben 2aydır dolu dolu adetimi 3günde bitiriyorum ve bugün hayatım boyunca ilk defa afedersin istifra ettim geçen hafta regl görmüştüm. Annem kafamı bulandırıyor üstüne görme olabilir misin diye. Sol kasığım adet bitiminden beri batıyor

Üstüne görme dedikleri sanırım dolu dolu olmuyor annem bana hamileyken 3 ay regl olmuş ama 2 3 gün sürmüş az az bana da diyodu sende üstüne görme olabilirsin falan diye de oğlum da olmadı öyle bişey.
Soru işaretin varsa kan ver bence

Dolu dolu olmadım kız 2ay öncesine kadar dolu dolu oluyordum bu ay 2gün az az sürdü 2gün de lekelenme olarak. Ay vallahi hastaneye gitmekten sıkıldım. İçerde 5doktor(asistan sanırım) birbirlerine bakıp hımm ımm demekten başka bi şey demiyorlar sıra beklemek de cabası

Özele git kan ver doktor görmen şart değil sonuca göre asistanların içine düşersin

Geçen aylarda biri yazmıştı ya adet oldum sandım yerleşme 2 3 gün kanama şeklinde oldu diye. Ama pıhtısız ve çok fazla olmaması gerekiyormuş. Eğer bahsettiğim gibiyse ve uzun sürmediyse bi test yap.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…