TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Kızlar hani testler yaa, test yapacaksınız diye heyecanla girdim. Test yok ben mi göremedim acaba. Güzel sonuçlar alırsınız inşallah
Ben dün reglime 1 gün kala yapmiştım bu testi. Bugun regli günüm test yapmadım. Yarın sabah ilk idarla test yapıp, koyulasip koyulasmadigina bakacagim

Eklentiler

• 20240802_075556.jpg
    42 KB · Görüntüleme: 40
Kızlar ben amh vermiştim 18 gün oldu sonuç 15 gün sonra çıkar e nabızda görünür dediler yok. Hastaneyi aradım bir sürü farklı birime bağladılar kapadım öğrenemedim nasıl öğrenicem bunu ya. Bilgi atın üstüme

Maşallah canım koyulaşır inşallah. Bence bu pembelik 100 vardır HCGde yumurtlama takibi yapmış mıydın bu ay?
Evet uygulamadan bakmistim regliden hemen sonra degerlendirdim. Sonrasindaki hafta 2 gunde bir degerlendirdim.
Haziran ayinda da tek korunmasiz iliskiyle kimyasal gebelik gecirmistim

Google hastanenin adini yazip tahlil sonuclari derseniz belki kendi siteleri vardir

Bu arada kızlar bende şu an göğüs ağrısı gibi değilde göğüs içinde sızlama var böyle bildiğiniz sızlıyor içten içe böyle bir şey yaşayan var mı ?

Evet uygulamadan bakmistim regliden hemen sonra degerlendirdim. Sonrasindaki hafta 2 gunde bir degerlendirdim.
Haziran ayinda da tek korunmasiz iliskiyle kimyasal gebelik gecirmistim
Bize de dua et canım ben de geçen ay kimyasal geçirdim. Ne zaman kan vermeyi düşünüyorsun bekleyecek misin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…