TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Koyulaşıyor mu peki günden güne? Bence bi iki gün sonra bi test daha yap😍 Testi gerçekten de erken yaptınız, varsa da çıkmaması normal
Kuzum hep aynı çatlamadan sonra baya silikleşti ertesi günde yaptım silikleşti sonra yapmamıştım işte. Koyulaşma göremiyorum hep aynı koyulukta %65 lerde veriyor uygulama evet lh ile bakıcam eğer pik görürsem yaparım o zaman test 🙏

canim sen belirtiler yasiyodun test yapmadin di mi? kacirmis olabilirim mesajlarini
Kuzum benim leke geldi, o gün hafif batma ve sancı hissetmiştim. Çatlatma iğnesi yapıldığı için test yapamıyorum beklemem lazım, bi süre sonra geçiyormuş iğnenin etkisi😒
Sen naptın canım son durum ne?

Kuzum benim leke geldi, o gün hafif batma ve sancı hissetmiştim. Çatlatma iğnesi yapıldığı için test yapamıyorum beklemem lazım, bi süre sonra geçiyormuş iğnenin etkisi😒
Sen naptın canım son durum ne?
ne zaman gelmisti leke? regline daha var di mi? ben de bekliyorum arada kasik sancilari girip cikiyor dun gece bir kotu oldum ama bir lekelenme olmamis o ilk lekelenmeler sonrasi, pazar gunu regl gunum tahmini. bekliyorum 6si gibi test yaparim heralde erken olur diye :KK43:

ne zaman gelmisti leke? regline daha var di mi? ben de bekliyorum arada kasik sancilari girip cikiyor dun gece bir kotu oldum ama bir lekelenme olmamis o ilk lekelenmeler sonrasi, pazar gunu regl gunum tahmini. bekliyorum 6si gibi test yaparim heralde erken olur diye :KK43:
Çatlatma iğnesi yapıldı, o günü saymazsak 5 gün sonra akşam geldi leke, ertesi gün peçeteye çok soluk azıcık kahvemsi pembemsi bi leke geldi sonra kesildi. Yerleşme kanamasına çok benziyor ama erken olduğu için pek umudum yok😒
Ben de 7sinde test yaparım diye düşünüyorum iğnenin 12. günü oluyor.

Kızlar selam nasılsınız ? Regli gecikmesinin 2. Günündeyim ama sanırım test yapmamak için daha fazla direnemeyeceğim 😅

Kızlar şimdi iç çamaşırım da sarımsı kahvemsi akıntı gördüm asla beyaz değil ama bunu ilk defa yaşıyorum nasıl bişey lekenme değil de akıntının rengi kahve sarı arası bişey

Kızlar şimdi iç çamaşırım da sarımsı kahvemsi akıntı gördüm asla beyaz değil ama bunu ilk defa yaşıyorum nasıl bişey ellenme değil de akıntının rengi kahve sarı arası bişey
o sarimsi kahvemsi akinti gebelik belirtisi olabilir mi geliyor mu gelmekte olan acabaaa <3

X