TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Ay yok yok silik derken gölge çıktı atsam da göremezsiniz ben negatif olarak kabul ediyorum evet bat a daha var bakalım hayırlısı kızlar🥰

Kuzum gölge olmasına bende inanmıyorum daha önce çıktı telefonla çeksem bile asla görünmez. Zaten bu test sıkıntılı o çıkarıyor illa böyle şeyler
Aynen gölge beni geçen sefer yanılttı zaten canım bat a az kaldı gölge çıkmaz ya silik çizgi çıkar baya baya yumurtlamayi biliyoruz çünkü geçte yumurtlama olmadı hayırlisi olsun inşallah tabi ki Allah'tan umut kesilmez

Aynen gölge beni geçen sefer yanılttı zaten canım bat a az kaldı gölge çıkmaz ya silik çizgi çıkar baya baya yumurtlamayi biliyoruz çünkü geçte yumurtlama olmadı hayırlisi olsun inşallah tabi ki Allah'tan umut kesilmez
Evet canım gölge negatif benim için kafa karışıklığına gerek yok. Beta yükselmediyse tam olarak çıkmayadabilir. Yumurtlamanın 11. Günün de 2 kat artmaya başlıyormuş. Bakalım regl ye kadar belli olacak 🙏

Bu arada 2. İdrarla da bunu yaptım bugün 4. Gün olacak böyle çıkalı şaka gibi bu testlerde ya

Eklentiler

• IMG_6560.jpeg
    IMG_6560.jpeg
    280,7 KB · Görüntüleme: 18
X