TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Canım valla pek bakmıyorum kırmızılardan sonra 😅 saldım canım hiçbir şey yapmak istemiyooo Allah ne zaman vermek isterse o zaman verecek 😍 Şuan hiç uğraşma kafasında değilim yok doktor yok tedavi o bu :/
Bende aynıyım valla bu ay doktor vs bıraktım eylülde hsg çektirir yoluma bakarım. Kısmet bazı işler fazla üstüne düşünce olmuyor galiba

Canım umudunu kırmak istemiyorum ama regle yakın lh seviyesi artıyor ama inşallah gebeliktir 💜
Yok canım biliyorum herşeye hazırlıklıyım ben belki bi ümit diyo insan işte 🥰 geçen ay olmamıştı reglye yakın ama her ay hormonlarda değişiyor bir de ben enfeksiyon falan derken ondan öyle çıkıyo olabilir bakalım belli olacak 🙏

Yok canım biliyorum herşeye hazırlıklıyım ben belki bi ümit diyo insan işte 🥰 geçen ay olmamıştı reglye yakın ama her ay hormonlarda değişiyor bir de ben enfeksiyon falan derken ondan öyle çıkıyo olabilir bakalım belli olacak 🙏
Test yaptın mı varsa çıkar kıız yapta etiketle haydi 😀

Bide gebelikte ilk idrar son idrar farketmiyor ben oğlumda gecenin bi vakti yapmıştım çıkmıştı normal gebelik testinde
Evet bende kızım da akşam yapmıştım 2 gün gecikmişti benim ama bide soğan kürü yapmıştım önceki gün gelsin diye shjshsh

X