TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Bilmiyorumm yarın da böyle çıkarsa şüphelerim artabilirr belki alırım erken test canım kısmett 🫠 etiketlerim tabi ki de canım bu arada sen ne yaptın nasıl oldun 🥹
İyiyim toparlandım canım ya regl olmadım daha bekliyorum en son geçen hafta değerim 5 e düşmüştü birdaha kan vermedim. Bikaç ay ara verip baslıcam tekrar☺️

İyiyim toparlandım canım ya regl olmadım daha bekliyorum en son geçen hafta değerim 5 e düşmüştü birdaha kan vermedim. Bikaç ay ara verip baslıcam tekrar☺️
Çok sevindim toparlanmana canım baya düşmüş artık biraz dinlen iyi gelir sana da ☺️ bende bu ay olmazsa erteleyeceğim artık seneye ocağa falan muhtemelen kızımın ilkokul zamanlarıyla denk gelmesini istemiyorum 🥰

Çok sevindim toparlanmana canım baya düşmüş artık biraz dinlen iyi gelir sana da ☺️ bende bu ay olmazsa erteleyeceğim artık seneye ocağa falan muhtemelen kızımın ilkokul zamanlarıyla denk gelmesini istemiyorum 🥰
Ben erteleme yaparım diyemicem ama akışına birakcam benim kızımda bu sene 1. Sınıfa başlıyor

Kızlaar bır bucuk yılın sonunda bebişkoya kavuşabilmiş biri olarak şunu söylemek istiyorum size,özellikle test yapan arkadaslarıma daha once zıbılyon kez test yaptım hep gozume sokar bakardım 1 saat sonra bıle,eger varsa anındaa ama anınnda cıkıyor ıkıncı çizgi,hayali çizgilere takılıp üzülmeyin diye yazmak istedim çünkü ben bikaç kez kan verdım hayali çizgileri görüp sonra negatıfı gorunce üzüldüm.eger varsa anında belırıyor çizgi.ve eger sebepsiz yere beklemedeyseniz sakın aklınıza takmayın bebiş kendi istediğinde geliyor,sabredin,sadece iyi beslenın hareketlı olun gerisini Allah ve bebiş biliyor ,zaten görünen bir neden varsa en yakın zamanda tedavısıne bakmak en iyisi ama özellikle hersey normalken olmayan dostlarım sakın düşünmeyin neden neden neden diye(kendımden bıldıgım ıcın diyorum)sabredin ve tüüm isteyenler inşallah çift çizgiyi yaşasın o mutlulugu tatsın inşallah🙏🙏🙏💐💐💐sizin için örneklerinide koydum hemen kar verdım beta 20ydi.
Yaaa çok mutlu oldum senin adına ❤️ 🙏 darısı hayırlısıyla başımıza 🙏 🤲

Kızlar ya şöyle sırtımın alt kısımlarında belime doğru bir sızı var. Böbrek ağrısı gibi ama hiç böyle bir belirti duydunuz mu? Bütün gün evi temizledim kafa dağıtmak için ondan da olabilir 😂

Çok teşekkür ederim yanıtın için canım aynen öyle yapayım
.Bu arada takviye olarak dulavrat otu hapı inanılmaz etkili sizlerede bu bilgiyi paylaşayım ben asla ovülasyonda asla kopkoyu pik görmedim ve yumurtlama döneminde yoğun bir akıntı oldu.Yumurtlama döneminde yoğın akıntı olması yumurta akı gibi yumurtanın o ay ne kadar kaliteli olduğunu gösteriyormuş ve buda testlere pik rengi olarak bordo olarak yansıyormuş dr umdan alınan bilgidir 🤗
Siz ne zamandır kullanıyorsunuz dulavrat otu hapını bende canfeza sezgin hocanın dulavrat otunu almayı düşünüyorum siz hangi marka kullandınız acaba pcosluyum ben 4 senedir çocuk düşünüyoruz bı sene ocakta ilk kez gebe kaldım dış gebelik geçirdim malesef :KK43: yazarsanız sevinirim

Kızlar bugün adet günümde olmadım.
Ama dünden beri olacakmışım gibi ağrı çekiyorum.
Olmamak beni çok mutlu ettiii
Sabah ilk idrarla test yapamadım şimdi kaset test yapsam mı ki ama yine negatif çıkarsa adete iki gün kala negatif görmüştüm :KK43:
Yarını mı beklesem

X