TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Kızlar ortalama kaç deneme sonrası aşılama yapılıyor? Ve bi sorun yoksa da yapılıyor mu? Çünkü aşılamanın ilişkiden farkı yok diyen de var. Ve yumurtlama ilaçları falan yumurtlamada sorun yoksa bile kullanılıyor mu kalitesini falan mı arttırıyor? Artık bi şeyler yapmak istiyorum

denemenizin uzerinden en az 1 sene gecti mi? sanirim onu doktorlar yonlendiriyor diye biliyorum en az 1-2 sene gecmesini beklerler sanirim, yumurtalarinizda bir sorun yoksa buyumesinde ve catlamasinda bence ilaca gerek yok, zaten doktor kontrolune gidiyosaniz onlar da goruyordur buyume oranlarini catlayip catlamadigini vs.

Var ahanda ben yumurtlamadan beri kasık ağrım oldu sonuç ortada

Kaç aydır deniyorsunuz?

10 aydır deniyoruz. Ama şunu ekliyim tsh değerim 5ti. O düzeleli 2 ay oldu.( değerim 2 şuan) bir de vajinit için birkaç aydır fitil kullanıyordum. O daha da bu ay geçti gibi. Eğer bunların gebeliği zorlaştırdığını düşünürsek aslında benim sürecim yeni başladı diyebilir miyiz? Ama tsh gebeliği engellemez diyenler de var. Bilemedim eğer öyleyse biraz sabredeyim.

Regliye 5 gün var regl öncesi yaşadığım kasik ağrısı yaşıyorum neden acaba sabah kasik ağrısı ile uyandım resmen

Regliye 5 gün var regl öncesi yaşadığım kasik ağrısı yaşıyorum neden acaba sabah kasik ağrısı ile uyandım resmen
Acaba nedennn bende doluluk var sanki böyle kasıklarımda sağlı sollu ara ara kasılma gibi oluyo birde kalçam ağrıyo ne alaka ya

dediginiz degerler etkiliyor mu bilmiyorum cok yuksek mi degil mi ama doktorunuz eger bunlar gebelik icin zorlastirir dediyse o zaman ona gore doktora sorabilirsiniz, ama bence yumurtlamanizda vs. bir sorun yoksa biraz daha bekleyin vucudunuzun dengesini sasirtmayin derim

Bunu da sabah 2. İdrarla yaptım yumurtlama değil sanırım artık bu

Eklentiler

• IMG_6541.jpeg
    108,4 KB · Görüntüleme: 16
Acaba nedennn bende doluluk var sanki böyle kasıklarımda sağlı sollu ara ara kasılma gibi oluyo birde kalçam ağrıyo ne alaka ya
İnşallah beynimiz bizle oyun oynamiyordur su an adet olacağım gün belirtisi yaşıyorum resmenzaten düzenli bir ağrı değil ara sıra vuruyor dediğin gibi bakalım son 5

İnşallah beynimiz bizle oyun oynamiyordur su an adet olacağım gün belirtisi yaşıyorum resmenzaten düzenli bir ağrı değil ara sıra vuruyor dediğin gibi bakalım son 5

Yaa gebelik testi yok mu hiç erken falan iki gün üst üste böyle çıkması ne bilim,
Şuan tam eczanenin dibinde kahve içiyorum ama yapmıcam canım söz verdim kendime zaten varsa da düşük bir değerdir. Silik falan çıkar uğraşamam. He belki de negatif çıkacak testte kafayı yemiş olabilir (kendimi kandırıyorum) nasip kısmet kader hayır ve şer kdkdkdkd

Ahahaha o zaman azcik daha sabır diyelim sabrın sonu selamet olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…