TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Arkadaşlar regl tarihine 5 gün var. Hafiften alt karın ağrım başladı. Gebelik umudum bitti mi , yoksa gebelikte de olabilir mi ?
Ben de aynı durumdayım 5 gün kaldı sancılarım başladı. Hem batma oluyor hem de adet sancısı gibi de yokluyor. Ama hamileyken de adet sancısı yaşayanlar olduğu için umudum var bilmiyorum bazısı da hiçbi şey hissetmedim diyor inşallah hamileyizdir

Herkese merhaba. Bugün regl günüm ve prodoctor marka erken gebelik testi yaptım. Testi eğip büküp baktığımda ikinci bir çizginin ekran dışında çıktığını gördüm ve testi açtım. Yorumlar mısınız sizce bu nedir sanırım test bozuk

Eklentiler

• IMG_5625.jpeg
    44,5 KB · Görüntüleme: 39
İki çizgi birbirinden çok uzak elinde varsa tekrar yap canım

Kaçmaz kaçmaz bak bize negatifleri gördük birbirimize destek atıyoruz ama senin var gibi geldi yap bakalım hadi
Bendede pcos var o yüzden hiç umutlu değilim. Bugün kek çırparken birden ağlamaya başladım ve eşimin zoruyla test yaptım o da bozuk çıktı. Eşim bir trafik kazası geçirdi şuan kolu ve bacağı kırık umarım gider ayak son golünü atmıştır

Ahahaha ay güldüm yaa kusura bakma
E yap hadi nasıl olsa öğreneceksin

insallah ya, burda cok guvensiz hissediyorum korkuyorum iste ama haklisin iyi dusunmeye calisiyim her ay ayni sey sinir stresi bitmiyo olsan ayri olmasan ayri
Aynen canım güzel düşünelim güzel olsun inşallah. Hem olacağa çare yok biliyorsun olsa da olmasa da nasip. Rabbim umutlarımızı boşa çıkarmayacak inşallah

Kızlar normalde belirti aramam geçen ay akıntı beni suphelendirmisti şimdi bu ayda yumurtlamadan sonra gecmeyen karın agrısımı desem şişkinlikmi desem biyle kasıklarada vuruyor arada değişik birşey hiç durmadan devam ediyor varmı yaşayan

Ay çok tatlısınız ya gece gece çok güldüm Allah'ta sizi güldürür inşallah bebisle

İnşallah moral bozmayalımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…