TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Ahahaha o zaman azcik daha sabır diyelim sabrın sonu selamet olsun inşallah
İnşallah canım şaka bi yana içimden de gelmiyor o kadar çok test yaptım ki o sinir harbini yaşamak istemiyorum ister istemez ne kadar da üzülmem dese de insan üzülüyor. Hatta keşke bu yumurtlama testlerini de yapmamış olsaydım onlarda umutlandırıyo ister istemez of bize hiç bişey yaramıyor ya 😂

İnşallah canım şaka bi yana içimden de gelmiyor o kadar çok test yaptım ki o sinir harbini yaşamak istemiyorum ister istemez ne kadar da üzülmem dese de insan üzülüyor. Hatta keşke bu yumurtlama testlerini de yapmamış olsaydım onlarda umutlandırıyo ister istemez of bize hiç bişey yaramıyor ya 😂
Bu test Haziranda bata 6 gün kala anında çıkmıştı mesela benim sonra iki gün adet gecikmesi yaşadım sonu hüsran sanırım kimyasal oldu temmuzda da memlektwydim pas geçtik bakalım bu ay ne getircek 😂

Eklentiler

• 1000034610.jpg
    1000034610.jpg
    57,4 KB · Görüntüleme: 20
Bu test Haziranda bata 6 gün kala anında çıkmıştı mesela benim sonra iki gün adet gecikmesi yaşadım sonu hüsran sanırım kimyasal oldu temmuzda da memlektwydim pas geçtik bakalım bu ay ne getircek 😂

O yüzden regl günü gelene kadar test mest yapmam 🤣
Çok kötü işte ya bunu yaşamaktansa bende beklemeyi tercih ediyorum yoksa test yapmakta sıkıntı yok 🥺
Ben sanırım cumartesi yapıcam duruma göre bakalım şimdilik ovülasyon testinden devam 😂

Benim de 3 gün kaldı testler kargoda yarın gelince yapmam inş bu mesajını görünce yapmamalıyım dedim asdsds inşallah bu ay bebiş getirir <3

Var ahanda ben yumurtlamadan beri kasık ağrım oldu sonuç ortada 🤣
Yaa pozitifmi sonuç ben pek okuyamıyorumda bazen 🤭 bugün dahada azaldı çatlamaya göre cumartesi akşam yada pazar sabahı olmam gerekli bilmiyorum hiç ümidim yok bu ay prolaktin falan hep yüksekti benim değişik bir ay oldu 😁

Yaa pozitifmi sonuç ben pek okuyamıyorumda bazen 🤭 bugün dahada azaldı çatlamaya göre cumartesi akşam yada pazar sabahı olmam gerekli bilmiyorum hiç ümidim yok bu ay prolaktin falan hep yüksekti benim değişik bir ay oldu 😁
Cıks negatif regl oldum 😀 prolaktin yüksekse üzgünüm ama biraz zor gebelik ama inş vardır belli olmaz

Cıks negatif regl oldum 😀 prolaktin yüksekse üzgünüm ama biraz zor gebelik ama inş vardır belli olmaz
Evet o yüzden ümidim yok 😁 prolaktinin yüksek olup engel olduğunu duyunca yumurtlama haftamda 2 sefer dostinex içtim biri yumurtlamadan 4 gün önce biriside 1 gün önceydi sonra yumurtlama geçti 1 tane daha içtim yumurtlamadan 1 hafta sonraki kanda 0.98 çıktı baya baya düşmüş ama tabi yumurtlama zamanında dustumu naptı orası karanlık 🤭 ama bence düşmüş olabilir çünkü çok etkili bir ilacmis 2 adetle bile 0 lanan var benimde 55 di adetliyken

X