TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Korkma canım korkacak bişey yok benim oğlan da 2 katı bile artmadı doktorlar düşük yapacaksın dedi hııı yaparım yaparım doğurucam dedim doğurdum 😀 takma kafana değer gayet iyi aslında
ahahhah kız sesli güldüm doktora kafa tutman on numara olay olmus😂 ikiz de olabilir valla benimde vardı ikizimm

Insallah bakalim akintim falan da yok ama kismet canim 🌸
ya bence herkesin belirtisi aşırı farklı. ben test vermesem farketmesem şuan hala hamile oldugumu fark edecek belirtiler yaşamıyorum çok hafif şeyler yaşıyorum, ara ara adet olcakmısım gibi minik kasık ağrısı, akıntı hafif şekilde, göğüslerde sızlama vs o da hafif derecede. tek en büyük belirtim gün geçtikçe göğüslerim aşırı dolgunlaştı ve biraz acımaya basladi. o yüzden belli olmuyor canım ben burda okuduklarım bende yok diye gercekten gebelik yok zannetmistim

Aslında bir çoğumuz umutlandığımız için yalancı gebelik yaşıyoruz vücut gebe gibi tepki veriyor. İşte o yüzden kafaya takmayanların tutuyor 😀

ya bence herkesin belirtisi aşırı farklı. ben test vermesem farketmesem şuan hala hamile oldugumu fark edecek belirtiler yaşamıyorum çok hafif şeyler yaşıyorum, ara ara adet olcakmısım gibi minik kasık ağrısı, akıntı hafif şekilde, göğüslerde sızlama vs o da hafif derecede. tek en büyük belirtim gün geçtikçe göğüslerim aşırı dolgunlaştı ve biraz acımaya basladi. o yüzden belli olmuyor canım ben burda okuduklarım bende yok diye gercekten gebelik yok zannetmistim
Aynen tup bebek hamileligimde hic belirti yoktu mesela, belirti aramasam iyi kizim aslinda 🤣

canım neden böyle düşünüyorsun kendini hiç yipratma umudumuzu yitirmek yok nasipte belkide önümüz aylar vardır hiç canını sıkma moral düşük olunca stres daha cok etkiliyor diyor herkes
Sagol canim ne bileyim bu ay hiç olmadigi kadar umutluydum topigi ben actim zaten ama üzüldüm tabi , ayni zamanda topigimde gebeler olmasina da cok mutluyum 🫶🏻

Sagol canim ne bileyim bu ay hiç olmadigi kadar umutluydum topigi ben actim zaten ama üzüldüm tabi , ayni zamanda topigimde gebeler olmasina da cok mutluyum 🫶🏻
önümüzdeki ay daha güzel olacak inşallah canım olsun üzülme lütfen, bir sene içinde her ay daha fazla olma ihtimali artıyormuş bi dr dan dinlemiştim

Bende de sıfır belirti o yüzden pek ümitli değilim bu aydan 😅 tatil olayları yüzünden zaten sadece çatlama gününü değerlendirebildik. Normal regl yaklaşırken olan göğüs dolgunluğu var başka da bir şey yok. Bat’a bir hafta kaldı beklemedeyim

X