TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Merhaba başından beri konunun takipcisiyim de yazmak şimdi nasip oldu bende 9 temmuzda hsg çektirdim. Sanirim sizde hsg cektireceksiniz nacizane tavsiyem şuan randevu bulmanız çünkü adetten sonra genelde hsg çekiliyor boşa zaman kaybetmeyin bence

Ben 2 ay önce progesteron verdiğimde 1.60 çıkmıştı prolaktinim düşmemişti tam olarak bu ay 11 çıktı progesteron iki hormonda birbiriyle orantılı işte
Prolaktin yumurtlamayı yavaşlatır yazıyor ama bilemedim benim 0.98 çıktı prolaktin ilaçtan ötürü progesteronda 7.6 . 1.60 çıktığında prolaktininiz neydi ?

Aynı benim eşim gibi. Aslında bir yandan iyi ki böyle tepki veriyorlar yoksa daha çok kafaya takardık. Ben bu ay bir gün erken oldum regl. Tuvalete gittim fark ettim odaya gittim yattım. Eşim geldi yanıma noldu aşkım niye yatıyon falan dedi. Geldi öptü bende dedim adet oldum ben dedim. Eee nolmuş aşkım olsun falan demeye kalmadan ağlamaya başladım. İlk defa ağladım. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah üzgünüm ama Allah geciktiriyorsa güzelleştiriyordur

eşin dr. göründü mü o da takviye vs alabilir sperm kalitesini artırmak için eğer kullanmıyorsa. hsg den sonra ihtimal de artıyormuş zaten belki o şekilde de olur

Kızlarr herkese selamm Üstümden kamyon geçmiş gibiyim. Dün dayanamadım acile gittik. Bu arada ben Almanya da yaşıyorum burda ki sağlık sisteminden bahsetmeme gerek yok zaten. 2 saat o halde bekledim orda. Öncesinde kan almışlardı zaten jinekoloji doktoru baktı kan değerime bana hamile değilsin diyo yumurtlamamın 5. Gününde çıkmaz ki zaten yani öyle değil mi sizcede?
Sonra beni alttan muayene etti biraz sıvı görüyorum ama herşey yolunda yumurtalıkların gayet iyi rahim ağzında gayet iyi dedi.
apandistten şüphelendi başka doktor baktı o da apandist de değil değil herşey yolunda dedi.

Ben tabi ağrıdan kıvranıyorum hala 9 saat boyunca ağrı çektim eve gelince üşüme titreme başladı dayanamadım antibiyotik içtim. Ağrım falan kalmadı.
Bir serum bile takmadılar ya şaka gibi bunlar.

Vücudunda enfeksiyon varmış demek ki geçmiş olsun canım sıtma tutması onu gösteriyor

Vücudunda enfeksiyon varmış demek ki geçmiş olsun canım sıtma tutması onu gösteriyor
Çok az enfeksiyon varmış canım öyle ciddi boyutta değilmiş ama bu beni mahvetti sanki korona olursun da eklemlerin ağrır ya aynı o şekildeydi daha da beterdi hatta.

canım çok geçmiş olsun dikkat et kendine. ben bu yurtdışını anlamıyorum gerçekten türk doktorların eline kimse su dökemez ya kaç kere böyle şeyler duydum sayısını hatorlamıyorum ilgilenmiyorlarmış doğru düzgün, allahtan sen şuan iyiymişsin çok geçmiş olsun tekrar

Adete daha 8/9 gün kalıyor kanda çıkar.mi ki hamilelik yok demiş

Çok sağol canım gerçekten Türk doktorları bence dünya da bir numara ya koskoca hastane de bir tane jinekolog var o da doğum da şaka gibiler doktor çok tatlıydı ama yani 5. Günü bugün ovülasyon belli olur mu diyorum evet genel de çıkması gerekiyordu diyor. Düz mantık hepsi. Gerçekten dayanamadım kızım o halimi gördükçe üzülüyor ağlıyor birde augmentin vardı arkadaşımın kayınvalidesi hemşire içebilir sorun olmaz demiş. O da hamileyken dişinden dolayı içmiş dayanamamış.
Varsada gebelik Allah korur artık ne diyim canım.

aynen öyle iyi yapmışsın canım ben de ilaç kullanmıştım ama gebeliğe zararı olmayan bi ilaçmış doktor demişti inşallah bebeğin seninledir daha öğrenmek için erken

aynen öyle iyi yapmışsın canım ben de ilaç kullanmıştım ama gebeliğe zararı olmayan bi ilaçmış doktor demişti inşallah bebeğin seninledir daha öğrenmek için erken
Ay benim yeni aklıma geldi ben gece istifra ettim ki o kadar hayal meyal hatırlıyorum ki herşeyi çok az bişeyler atıp ağzıma içmiştim ilacı. 1 saat sonra falan sanırım istifra ettim midemi bulandırmıştı.
Yani bilmiyorum ki benimle mi değil mi bütün hevesim ve ümidim gitti ama herşey için hayırlısı olsun hamile değilsem de vardır bi sebebi diyorum artık teşekkür ederim destekleriniz için kızlar

Merhaba evet biliyorum teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…