TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Arkadaşlar bugün benim bat günüm hala birşey yok inşallah gebeyimdir. Son bir haftadır hiç geçmeyen kasık ağrım vardı son iki günde geçti. Sanki adet olacak gibiyim oysa çok umutluydum bu ay. 21. Gün progesterone 19.7 çıkmıştı. Dua edin bana da.

10-15 üzeri gebelik suphelenebilir dün bende yaptırdım 21. Gün progesteron 7.6 çıktı benimde imkansız sanırım yumurta bile oldumu belli değil

10-15 üzeri gebelik suphelenebilir dün bende yaptırdım 21. Gün progesteron 7.6 çıktı benimde imkansız sanırım yumurta bile oldumu belli değil
Bilmiyorum ki hangi değer ne anlama geliyor. Doktora sormanda fayda var bana yarın test yap dediler eğer bugün adet olmazsam yarın test yapıcam. İnşallah hamileyizdir

Bilmiyorum ki hangi değer ne anlama geliyor. Doktora sormanda fayda var bana yarın test yap dediler eğer bugün adet olmazsam yarın test yapıcam. İnşallah hamileyizdir
Benim biraz zor gibi prolaktin 55 di yumurtlama haftam dostinex içtim dün verdim test bu seferde 1 in altına düşmüş progesteronda 7.6 bazısı 5 üzeri yumurta çatlar diyor bazısı 10 bilemedim yarın göstereceğim sonuçları doktora daha görüşmedim. Umudum yok yani ama tabi takdiri ilahi rabbim sağlıklı sıhhatli doldursun kucağımızı. Çok stresli bir zamandan geçiyorum 4-5 aydır birde bu meseleler ondan değerlerin yüksek dedi doktor bu kadar stres iyi değil dedi dün

Stres yapmamak lazım mış ama zor biliyorum. Bekleyip görelim hakkımızda hayırlısı olur inşallah. Allah büyük dua edelim birbirimize.

Benim 11.6 çıktı lekelenmem var adet günüm dündü bugün lekelenme oldu sökülmüyor sanırım
Progesteron çok yüksek cikanlarda gebelik oluşmuş okuduğum kadarıyla benim hiç ümidim yok bu ay ondan test falan bile almadım çatlamaya göre 3-4 u olmam gerek takvime göre ise 2 si bakalım 1 haftaya belli olur . Hayırlısı olsun yoksada biran önce olup degerlendirmeye geçmek istiyor insan

Kızlar en son attığım ovulasyon testi kuruyunca soluklaşmıştı. Ama yine de 25-26-27sini değerlendirmiştik. Bugün akşam tekrar 2.yi yaptım. O doruk çıktı. Şaştım bu testlerden yarın sabahı bekleyim mi napıyım ben

Eklentiler

• IMG_0834.png
    152,8 KB · Görüntüleme: 23
Prolaktin çok kaypak bir hormon ya bi an da düşüp bi an da çıkıyor

Ayy progesteronmuş evet yüksek olunca gebelik oluyormuş. Senin vardır belki bebiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…