TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

kizlar siz ovulasyon zamani gectikten sonra iliski yasamaya devam ediyo musunuz regl gunune kadar? Yoksa temkinli olup 14 gun bekliyo musunuz?

kızlar önccellikle herkesten dua bekliyorum şok içindeyim asla ve asla belirtim olmadı akıntım çoktu enfeksiyonum var zannettim refl ağrısı gibi ağrımda olmadı bunu da okuyup bilgi sahibi olmak isteyenler için yazıyorum
Çok mutlu oldum senin adına ❤️ darısı başımıza inşallah 🤲 dua et 🤲 ❤️

hala şok içindeyim inanamıyorum negatif çıkacak diye yaptım testi. canım yumurtlama günümden itibaren sarı beyaz akıntım oldu bazı günler çok yoğundu bazı ginler azdı. az önce yine çok gelmiş regl oldum zamnettim yine meğersem akıntıymış test yapınca da çıktı kızlar herkesten dua bekliyorum
Rabbim hayırlı sağlıklı evlat etsin 🤲 işte tam umudu kesecekken güzel haber geliyor ☺️☺️❤️❤️

kızlar önccellikle herkesten dua bekliyorum şok içindeyim asla ve asla belirtim olmadı akıntım çoktu enfeksiyonum var zannettim refl ağrısı gibi ağrımda olmadı bunu da okuyup bilgi sahibi olmak isteyenler için yazıyorum
hayırlı olsun çok mutlu oldum adına inşallah sağlıkla kucağına alırsın :nazar:

Kızlar öncelikle gebe olan arkadaşları tebrik ediyorum. Rabbim sağlıkla kucağınıza aldırsın. Lütfen bizim için dua edin. benim bat bugündü regl oldum. Çok üzgünüm neyi eksik yapıyorum anlamıyorum moral olarak sıfırım. Ovülasyonlada yumurtama günümü görmüştüm. Ama olmadı yine.

Canım hayırlı olsun 🌺 bebişime arkadaş geldi burdan da oley hadi devamı olsun 😇

ay masallah allah saglikla gelmesini nasip etsin <3 tebrik ediyorumm

bende de dediginiz gibi bol kasik agrisi ve gogus hassasiyeti var ve reglime daha tahmini 12-13 gun varken olmaya basladi, umut oldunuz insallah sebebi odur bizim agrilarinda, dua edin bize dee :)
Maşallahhh 🧿 Amin canım inşallah 🤍 benim de 6 gün kaldı bugün özellikle şiddetli kasık ve bacak ağrısı yaşıyorum ama regl geçene kadar test yapmayacağım yani umarım dayanabilirsem 🤭

Hayırlı olsun rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasıp etsin 🙂 bekleyenlere var mj bi tavsiye ve öneriniz kaç güne bi birliktelik oldu şöyle yapın dediğiniz bişeyler var mj

Tebrik ederim canım 🥰🌺

ay masallah allah saglikla gelmesini nasip etsin <3 tebrik ediyorumm

bende de dediginiz gibi bol kasik agrisi ve gogus hassasiyeti var ve reglime daha tahmini 12-13 gun varken olmaya basladi, umut oldunuz insallah sebebi odur bizim agrilarinda, dua edin bize dee :)

Masallah tebrik ederim 🥳

Allah Hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah😊🌸 belirtiler ne zaman başladı canım?

Hayırlı olsun canım darısı bize inşallah

Bu arada gözün aydın canım. Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin bol bol dua et bizlere
Hepinize çok teşekkür ediyorum allah razı olsun 🥰♥️ rabbim hepinizin kucağını doldursun inşallah 🌹 Belirtiler reglden önce kasık ağrısı ve göğüs hassasiyetiyle başladı ve fazla akıntım vardı halâ devam ediyor göğüslerim bazen çok acıyor dokunamıyorum bile. Regl bittikten sonra yumurtlama gününden 6 7 gün önce sadece 2 gün arayla 2 kere ilişki oldu ben bu şekilde hamile kaldım ve stres yapmadım kafama takmadım siz de stres yapmayın ve akışına bırakın hayırlısıysa olur zaten 🥰

Kızlar şimdi size bir soru soricimm özellikle gebeler cevaplasın 😀 regle 2 3 gün kala afedersiniz ama büyük tuvalete çıkma sorunu yaşadınız mı yani evet çok sık çıktım ya da hiç çıkamadım gibi

Evet ilac vermemesi garip. Bence dr değiştirin
Canım bugün gittim 21. Gün progesteron 7.6000 çıkmış pazartesi bakacak doktor. Prolaktin de bu sefer 1 den aşağıya düşmüş sanırım çok düşmüş . Farklı bir doktora gittim ultrasonda baktı sağ yumurtalıkların çok iyi solda biraz pko görüntüsü var dedi progesteron düşük galiba 10 üzeri yumurtlama anlamına gelmiyordu

öncelikle tüm yeni hamişleri tebrik ediyorum darısı en kısa zamanda başımıza benim kan pıhtılaşma testim çıktı pıhtılaşmam var bu şekşlde olup hamile olan var mı nelere dikkat etmek gerekiyor acaba

Kızlar ben de bu ay bekliyorum ovülasyon testlerimi atıyorum sonucu da paylaşırım bat 1 Ağustos

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    128,5 KB · Görüntüleme: 20
Canım bugün gittim 21. Gün progesteron 7.6000 çıkmış pazartesi bakacak doktor. Prolaktin de bu sefer 1 den aşağıya düşmüş sanırım çok düşmüş . Farklı bir doktora gittim ultrasonda baktı sağ yumurtalıkların çok iyi solda biraz pko görüntüsü var dedi progesteron düşük galiba 10 üzeri yumurtlama anlamına gelmiyordu
Evet bana 12 çıkınca gayet iyi demişti. Çok bilmiyorum ama 10 üzeri yumurtlama anlamına geliyormuş sanırım. Prolaktin için ilaç mı kullandınız?
Benim sınırda çıkmıştı 26 idi, ilaç vermedi zaten doktor. Ama ben kafama takmıştım. Hayıt ekstratı kullandım 1 ay. 12 ye düşmüş. Etkisi var mı bilmiyorum. Ama söylemek istedim.

Evet bana 12 çıkınca gayet iyi demişti. Çok bilmiyorum ama 10 üzeri yumurtlama anlamına geliyormuş sanırım. Prolaktin için ilaç mı kullandınız?
Benim sınırda çıkmıştı 26 idi, ilaç vermedi zaten doktor. Ama ben kafama takmıştım. Hayıt ekstratı kullandım 1 ay. 12 ye düşmüş. Etkisi var mı bilmiyorum. Ama söylemek istedim.
Ben kendim kullandım doktor demeden gebelik istediğin için 3 sefer içtim sadece keşke 1 sefer içip biraksaymisim gerçi tek sıkıntı prolaktin değil sanırım ben kendimden pko için 2 senedir şüpheleniyorum hiçbir doktor kesin var demiyor ama benzetiyor da

Ben kendim kullandım doktor demeden gebelik istediğin için 3 sefer içtim sadece keşke 1 sefer içip biraksaymisim gerçi tek sıkıntı prolaktin değil sanırım ben kendimden pko için 2 senedir şüpheleniyorum hiçbir doktor kesin var demiyor ama benzetiyor da
Takılmayın ona prolactin dalgalanabiliyor düşük olması yüksek olmasından daha iyi sanırsam zaten 🌸
Pko için şüpheleriniz neler?

X