TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Ayyy aşırı net hemde çizgi hayırlı olsunn akıntın nasıldı ya benimde var da akıntım
hala şok içindeyim inanamıyorum negatif çıkacak diye yaptım testi. canım yumurtlama günümden itibaren sarı beyaz akıntım oldu bazı günler çok yoğundu bazı ginler azdı. az önce yine çok gelmiş regl oldum zamnettim yine meğersem akıntıymış test yapınca da çıktı kızlar herkesten dua bekliyorum

hala şok içindeyim inanamıyorum negatif çıkacak diye yaptım testi. canım yumurtlama günümden itibaren sarı beyaz akıntım oldu bazı günler çok yoğundu bazı ginler azdı. az önce yine çok gelmiş regl oldum zamnettim yine meğersem akıntıymış test yapınca da çıktı kızlar herkesten dua bekliyorum
Insallah saglikla ilerler🙏🙏🙏 yarin kan verr hemen 🥰🥰

Benimde aynı yaa sarı beyaz az önce benimde beyaz akıntım olmuş tuvalette farkettim bakalım yarın regl günüm

Ben eşimden gizli yapıcam ya peşimden ayrılmıyor ki negatif çıktığında çok üzülüyor o yüzden o yokken alıp yapıcam fırsatım olmadı hiç 😀
ben de eşime adet oldum eczaneye gidelim ağrı kesici alıcam dedim sırf negatif çıkarsa üzülmesin diye

amin allah razı olsun rabbim size bu gruba yazanlara ve bana da tabiki sağlıklı bir şekilde bebeğimize kavuşmayı nasip etsin. hala çok şaşkınım😂
Bugün kız bebek kıyafetleri gördümm nasıl güzel dedim annem diyor ki bi yapmadın ki alıp giydirelim 🤣

Benimde aynı yaa sarı beyaz az önce benimde beyaz akıntım olmuş tuvalette farkettim bakalım yarın regl günüm
benim de bugün olmam gerekiyordu sabahtan beri bekliyorum gelecekmi diye bu saate kaldı test. ay yarın değilde pazar günü ancak veririm kan yarın yolculuğa çıkacağız

benim de bugün olmam gerekiyordu sabahtan beri bekliyorum gelecekmi diye bu saate kaldı test. ay yarın değilde pazar günü ancak veririm kan yarın yolculuğa çıkacağız
İlk haftalar yolculuk tehlikeli olabilir ama yerinde olsam önce doktora danışırım canım oğlumda 2 ay sonra çık demişti bana doktor riskli falan da değildi gebeliğim

Ben şuan mecburen yola çıkıcam evime gitmem lazım 🤣 doktorum gebeysen önce doktora görün bana bilgi ver dedi mesela

X