TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

canım ben normale göre daha sık çıktığımı söyleyebilirim regl zamanım da daha çok çıkıyorum zaten
Kızlar şimdi size bir soru soricimm özellikle gebeler cevaplasın 😀 regle 2 3 gün kala afedersiniz ama büyük tuvalete çıkma sorunu yaşadınız mı yani evet çok sık çıktım ya da hiç çıkamadım gibi

Takılmayın ona prolactin dalgalanabiliyor düşük olması yüksek olmasından daha iyi sanırsam zaten 🌸
Pko için şüpheleriniz neler?
Evet yüksekliğinden ötürü beyin mrı cekilecektim adetin 2.3. günü tekrar bakıp önümüzdeki ay ona göre çekilirim artık 💐
Pkoda şüphem en büyüğü aşırı tüylenmeydi oğlumun doğumundan sonra çok arttı hep vardı aslında . Birde kilo veremiyordum önceden çok rahat istediğim zaman verirdim şimdi veremiyorum. Eski doktorum ultrason temiz sol yumurtalikta hafif var kan değerlerinde anımsatıyor ama tam anlamıyla var diyemem dedi. Bugünkü doktorumda aynısını söyledi progesteron düşük gelirse o zaman yumurtlama olmadığını gösterir ona göre yol izlemek gerek prolaktin için iyi yapmışsın dostinex için değerine göre devam ederiz dedi ama muhtemelen vermez baya düşmüş . Zaten insan vücudunda birşeyin yanlış gittiğini hissediyor yani adetlerim aşırı düzenli saati saatine olurum pkonun en büyük sorunuda yumurtlama en çok ondan korkuyordum ama pregestoran 7.6 kötü bir değer değilmiş 3-4 üzeri yumurtlama olduğu anlamına gelirmiş. Birde ben bugün 21. Gün dedim ama temmuz 6 da gece 11-12 gibi leke gelerek başladı 7 Side sayilabilir aslında adetim ben yarın pazar diye bugün gitmek istedim

Kızlar şimdi size bir soru soricimm özellikle gebeler cevaplasın 😀 regle 2 3 gün kala afedersiniz ama büyük tuvalete çıkma sorunu yaşadınız mı yani evet çok sık çıktım ya da hiç çıkamadım gibi
Ben sorun yaşamadım tam tersi sık çıkmaya başladım su içsem karnım ağrıyordu hemen hemen hergün tuvalete çıkıyordum 🤭 ama her gebelik aynı değil tabi sizin belki böyle belli ediyordur kendini🥰

kızlar önccellikle herkesten dua bekliyorum şok içindeyim asla ve asla belirtim olmadı akıntım çoktu enfeksiyonum var zannettim refl ağrısı gibi ağrımda olmadı bunu da okuyup bilgi sahibi olmak isteyenler için yazıyorum
Çok sevindim 🥹🥹🥹🥹 rabbim hayırla sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 🫶🏼

Ben sorun yaşamadım tam tersi sık çıkmaya başladım su içsem karnım ağrıyordu hemen hemen hergün tuvalete çıkıyordum 🤭 ama her gebelik aynı değil tabi sizin belki böyle belli ediyordur kendini🥰
Bende yumurtlamadan beri böyleyim 4. Günü bugün kaç gündür sürekli büyük tuvaletime çıkıyorum ishal gibi de değil ama özellikle soğuk bişeyler içince karnım buruluyor gibi oluyor hemen gidiyorum wc ye 🤷🏻‍♀️ tabi ki çok erken daha 🥹

Bende yumurtlamadan beri böyleyim 4. Günü bugün kaç gündür sürekli büyük tuvaletime çıkıyorum ishal gibi de değil ama özellikle soğuk bişeyler içince karnım buruluyor gibi oluyor hemen gidiyorum wc ye 🤷🏻‍♀️ tabi ki çok erken daha 🥹
Evet benim de aynen böyleydi 🥰 rabbim gönlünüze göre versin ♥️

Kızlar elimde erken gebelik testi var sizce ne zaman yapayım? Bu testlerde ilişkiden kaç gün geçtiği mi önemli yoksa adete kaç gün kaldığı mı? Tam 14.günde pik görmüştüm.

X