TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Merhaba arkadaslar, bu ay bende buralardayim azimliyim insallah herkes guzel haberler alirmaxijuno, omega, q10, birtakim antioksidanlar ve hayitla ovulasyona adim adim
Merhaba ben de ilk üçlüye başlıyorum bu ay, ovülasyonla takip edeceğim bakalım :) maxijunoya ne zaman başladınız? Regl bitiminde mi başlamak gerekiyor acaba bitmeden mi :/

Ben kullaniyorum suan, cok arastirdim hangisi daha iyi diye. Ekstra vitaminler de aliyorum

Valla aynı şekilde, içerikleri baya iyi ben de uzun uzun araştırdım. İnşallah faydasını görürüz Sizde pcos var mı ve ya başka bir teşhis?
Insallah dusukten sonra anca yeni adet gorebildigim icin bu ay deneme sansi olacak :) Bende amh dusuklugu var yumurta kalitesi icin iciyorum, omega 3 un en yuksek mg olanini icmeye calisin

Insallah dusukten sonra anca yeni adet gorebildigim icin bu ay deneme sansi olacak :) Bende amh dusuklugu var yumurta kalitesi icin iciyorum, omega 3 un en yuksek mg olanini icmeye calisin
Kaybınız için çok üzüldüm, Allah sabır ve şifa versin bende de tam tersi amh çok yüksek, yumurtalarım kalitesiz ve gelişmiyor.. q10 maxijunoda 200 mg,diğer takviyede de 100 mg var toplamda 300 mg yeterli olur diye umut ediyorum baya faydalı bi içerikmiş eşime de içiriyorum ben

Cok tesekkurler Aynen ben de esime iciriyorum ayruca melatonin, alfa lipoik, resveratrol kullaniyorum kalite icin isterseniz siz de bi arastirin ozellikle resveratrol pcos icin de oneriliyor

Cok tesekkurler Aynen ben de esime iciriyorum ayruca melatonin, alfa lipoik, resveratrol kullaniyorum kalite icin isterseniz siz de bi arastirin ozellikle resveratrol pcos icin de oneriliyor
Bakarım valla tüm tuşlara basıyorum ahah sizin gebeliğiniz maxijuno kullanırken mi oldu, 2 aydır kullanıyorum demişsiniz

Bakarım valla tüm tuşlara basıyorum ahah sizin gebeliğiniz maxijuno kullanırken mi oldu, 2 aydır kullanıyorum demişsiniz
Yok hayir benim tup bebekle oldu kaybettikten sonra yeni bir tedaviye baslama karari aldim ve yumurtanin olusabilmesi icin 3 ay gerekli denildiği icin takviyelere hemen basladim.. Yani yarari var mi suan icin bilemiyorum insallah vardir

ben de 2 gün önce kimyasal gebelik geçirdim..
ben de 2 gün önce kimyasal gebelik geçirdim..
Çok geçmiş olsun cnm inşallah sağlıklı gebeliğiniz olur ben çok mutlu olmuştum gebe oldugum için ama sonradan sağlıksız gebelikti düştü
Ben de cok sevinmistim sizin gibi.. ve ilk gebeligimdi
İnşallah bundan sonra sağlıklı bebişimiz olur

Merhaba bugün Adetime tam 5 gün var ama bugün dayanamayıp bir test yaptım bu şekilde çıktı bakıp yorumlar mısınız lütfen

Eklentiler

• 1000081417.jpg
    26,8 KB · Görüntüleme: 46
  • 1000081416.jpg
    39,5 KB · Görüntüleme: 32
  • 1000081415.jpg
    31,9 KB · Görüntüleme: 32
  • 1000081413.jpg
    38,8 KB · Görüntüleme: 32
  • 1000081414.jpg
    31,4 KB · Görüntüleme: 51
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…