TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Hayırlı olsun sağlıkla alın kucağınıza inşallah
Belirtileriniz nelerdi ?
Teşekkür ederim Allah isteyen herkese nasip etsin Bende ilk belirtiler göğüs hassasiyeti ve kasık ağrısı oldu. Bide ben reglden 1 hafta öncesinde hissetmeye başladım içime doğuyodu. 7 gün varken kan verdim negatif çıktı 3 gün kala da kaset test yaptım silik çıktı Bugün 14 gün geciktim ve doktora gittim keseyi gördüm

Maşallahhh Amin canım inşallah benim de 6 gün kaldı bugün özellikle şiddetli kasık ve bacak ağrısı yaşıyorum ama regl geçene kadar test yapmayacağım yani umarım dayanabilirsem

Tebrik ederim canım

ay masallah allah saglikla gelmesini nasip etsin <3 tebrik ediyorumm

bende de dediginiz gibi bol kasik agrisi ve gogus hassasiyeti var ve reglime daha tahmini 12-13 gun varken olmaya basladi, umut oldunuz insallah sebebi odur bizim agrilarinda, dua edin bize dee :)

Canım benimde 26 Temmuz bugün normalde adet olmam gerekiyor ama olmadım 4 gün önce miğde bulantım oldu ve kustum hamile olabilir miyim bilmiyorum

Bence çok mantıklı bir hareket ben olsam ben de pazartesiyi alırdım

Masallah tebrik ederim

Allah Hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah belirtiler ne zaman başladı canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…