TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

ben de 81mg asprin kullaniyorum da ne olur ne olmaz diye, her alisimda korkutuyo beni henuz bir test vs. yaptirmadan aldigim icin
Sebonun da dediği gibi başka ilaçlar da alıyorsun bence doktoruna bi danış canım. Mesela aspirin mideye yan etki yapıyormuş bende çok şükür yapmadı ama testlerini de yaptır bence ☺️

Kizlar bisi sorucamm gebelik testinde pozitif görmek icin , ovulasyon testinde illaki pik gibi bir sonuç gormek şart mı, ovulasyon pik gibi olmasa da gebelik testi pozitif olabilirmi

kızlar bi şey sorcam. pazar günü çok az 1-2 pembe leke gelmişti. Ama devamı yok. Benim sökülmem salı günü oldu. Hangi günü baz almalıyım adetin 1.günü.
Bi de çırasını kullanıp da adetinin azaldığını gören var mı benim gibi 🌺☺️
Bunu doktora sormuştum ben doktor ilk gördüğün zaman olur

Bunu doktora sormuştum ben doktor ilk gördüğün zaman olur
Sanki ben de öyle biliyordum da kızlara bi danışayım dedim. O zaman senin dediğin lekelenmesin ilk günü baz alacağım öyle mi canım. Uleeen ben bat gördüm bu karışıklıkla çoğunuz benden önce yine bat göreceksiniz(gebelik olur inşallah görmezsiniz de 🙈🙏🏻)

Sanki ben de öyle biliyordum da kızlara bi danışayım dedim. O zaman senin dediğin lekelenmesin ilk günü baz alacağım öyle mi canım. Uleeen ben bat gördüm bu karışıklıkla çoğunuz benden önce yine bat göreceksiniz(gebelik olur inşallah görmezsiniz de 🙈🙏🏻)
Ben her ikisini de diyen doktor gördüm sanırım bu konu netlik kazanmamış tıp camiasında :)

Aynı şey gibi desene canım ımm bazıları yumurtlama önemli diyor bazıları da çatlama önemli diyor. 🙈😅
Aynen canım bazıları da yumurtlama ve çatlama aynı şey diyor ahhshs bu kadar takmamalı aslında da buralarda takıldıkça incik cıncık karıştırıyor insan

Aynen canım bazıları da yumurtlama ve çatlama aynı şey diyor ahhshs bu kadar takmamalı aslında da buralarda takıldıkça incik cıncık karıştırıyor insan
Ahasfsgsg 😁 zaten döngüm uzundu ve 34-38arası değişiyordu şimdi bu çıktı başıma acaba lekelenme mi ilk gün söküldüğüm gün mü ilk gün bi de bunu hesaplıcam 😅

Ahasfsgsg 😁 zaten döngüm uzundu ve 34-38arası değişiyordu şimdi bu çıktı başıma acaba lekelenme mi ilk gün söküldüğüm gün mü ilk gün bi de bunu hesaplıcam 😅
Ahahah peki arasında çok fark oluyo mu canım benim gece leke olduysa sabah sökülür mesela hani 12 saatin ya da 1 günün o kadar da önemi olmaz sanki öyleyse

Ahahah peki arasında çok fark oluyo mu canım benim gece leke olduysa sabah sökülür mesela hani 12 saatin ya da 1 günün o kadar da önemi olmaz sanki öyleyse
Bak şimdi canım pazar sabah 1-2leke geldi sonra gece 12ye kadar hiç bi şey yok. Gece pede gelmiş 1-2damla. Pazartrsi de yine ara ara lekelenme şeklinde pede geldi belki dedim yerleşme kanamasıdır kan verdim negatif. Salı sabahı kalktım söküldüm hatta ağrı da o gün oldu ağrı kesici aldım. Ben tam ortayı baz alayım dedim pazartrsiyi kabul ettim 🙈🙈😅

X