TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Teşekkür ederim Allah isteyen herkese nasip etsin 🥰 Bende ilk belirtiler göğüs hassasiyeti ve kasık ağrısı oldu. Bide ben reglden 1 hafta öncesinde hissetmeye başladım içime doğuyodu. 7 gün varken kan verdim negatif çıktı 3 gün kala da kaset test yaptım silik çıktı 🥰 Bugün 14 gün geciktim ve doktora gittim keseyi gördüm ♥️♥️
Hayırlı olsun canım darısı bize inşallah

Hayırlı olsun canım darısı bize inşallah
Canım Kasık ağrın nasıldı adet olacak gibi miydi. Benimde 2 gün kaldı adetime ama nerdeyse bir haftadır hiç geçmeyen ağrı var kasıklarımda. Hiç böyle olmamıştı. İki gün önce test yaptım negatif. Şimdi bekliyorum bakalım ne olacak.

Teşekkür ederim Allah isteyen herkese nasip etsin 🥰 Bende ilk belirtiler göğüs hassasiyeti ve kasık ağrısı oldu. Bide ben reglden 1 hafta öncesinde hissetmeye başladım içime doğuyodu. 7 gün varken kan verdim negatif çıktı 3 gün kala da kaset test yaptım silik çıktı 🥰 Bugün 14 gün geciktim ve doktora gittim keseyi gördüm ♥️♥️
Bu arada gözün aydın canım. Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin bol bol dua et bizlere

kızlar önccellikle herkesten dua bekliyorum şok içindeyim asla ve asla belirtim olmadı akıntım çoktu enfeksiyonum var zannettim refl ağrısı gibi ağrımda olmadı bunu da okuyup bilgi sahibi olmak isteyenler için yazıyorum

Eklentiler

• 36FF2717-A040-4282-927F-7322FF0279B6.jpeg
    36FF2717-A040-4282-927F-7322FF0279B6.jpeg
    115,7 KB · Görüntüleme: 54
kızlar önccellikle herkesten dua bekliyorum şok içindeyim asla ve asla belirtim olmadı akıntım çoktu enfeksiyonum var zannettim refl ağrısı gibi ağrımda olmadı bunu da okuyup bilgi sahibi olmak isteyenler için yazıyorum
Ayyyy superrr canimm🥰🥰🥰

Ayyy aşırı net hemde çizgi hayırlı olsunn akıntın nasıldı ya benimde var da akıntım

X