TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Kizlar bisi sorucamm gebelik testinde pozitif görmek icin , ovulasyon testinde illaki pik gibi bir sonuç gormek şart mı, ovulasyon pik gibi olmasa da gebelik testi pozitif olabilirmi

Kizlar bisi sorucamm gebelik testinde pozitif görmek icin , ovulasyon testinde illaki pik gibi bir sonuç gormek şart mı, ovulasyon pik gibi olmasa da gebelik testi pozitif olabilirmi
Genelde ovulasyonda pil olur ama bu ovulasyon markasına da bazen bağlı olabiliyor ben gebeliğimi öğrendiğimde ovulasyondan öğrenmiştim pik veya pike yakın çıkıyor ama en sağlıklısı kan vermek tek seferde net öğrenmek inşallah hamilesindir

Canım orası testin içini aç kağıt birşey üstte duruyor birleşme yeri bir kere benide yaniltmisti içini açıp sökmüştüm biraz daha diğer çizgiye yakın olması gerek
Ben testin içini dışını başını kıçını heryeri açar inceler sonra çöpe atarım

Benim ovulasyon ne zaman pik olsa gebelik negatif çıkmıştı bana çok sağlıklı bişey gibi gelmiyor onunla gebelik tahmini yapmak

Ben testin içini dışını başını kıçını heryeri açar inceler sonra çöpe atarım
Bizimde eczanede hep değişik değişik markalar oluyor sizin gösterdiğiniz yer genelde kağıt gibi bişey oluyor birleşme yeri belkide bendekiler öyle çıktı bilmiyorum bende sendenin camdan güneşe tutmakta yeni hobim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…