TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

annelik yolunda canım oraya yazmıyorum ben artık iki yüzlü insanın topiğinde işim yok. bat 6 Ağustos yumurtlama gördüm çok şükür bugün 3. Günü beklemedeyim bakalım sen nasılsın?
Ay valla ben hiç takip etmedim bilmiyorum ne oldu ne bitti. Neyse sevindim yumurtlama görmene benim daha bir kaç gün var bekliyorum ben de canım inşallah güzel haberler alırız senden bu ay

kızlar bi şey sorcam. pazar günü çok az 1-2 pembe leke gelmişti. Ama devamı yok. Benim sökülmem salı günü oldu. Hangi günü baz almalıyım adetin 1.günü.
Bi de çırasını kullanıp da adetinin azaldığını gören var mı benim gibi

Ay valla ben hiç takip etmedim bilmiyorum ne oldu ne bitti. Neyse sevindim yumurtlama görmene benim daha bir kaç gün var bekliyorum ben de canım inşallah güzel haberler alırız senden bu ay
Boşver kuzum boş muhabbet senden de alırız inşallah canım kimsenin kucağı boş kalmasın senin bat ne zaman

Benim bildiğim söküldüğün günden hesaplanıyor canım

Benim doktorum sokuldugu gunu 1.gunu baz al demişti

Benim bildiğim söküldüğün günden hesaplanıyor canım
Pazartrsi de ara ara lekelenmem olmuştu ama gün boyu günlük pedle dolaştım asla dolmadı vs. hatta ben olur ne olmaz diye kan testi vereyim dedim çünkü ilk defa böyle oldum yani leke gelmesi. Vala kafam çok karıştı. Zaten döngüm uzun ve karışık şimdi bi de bu var çok teşekkür ederim canım yardımın için

Bende birkac ay onden lekelenmeler yasamistim snrasinda regl sökülmesi olmustu, doktorum söküldüğü yani yogun tam olarak gelmeye basladigi günü baz al demisti

Yoğun başladığı günü canım

Bende birkac ay onden lekelenmeler yasamistim snrasinda regl sökülmesi olmustu, doktorum söküldüğü yani yogun tam olarak gelmeye basladigi günü baz al demisti
Ben ilk defa böyle oldum ihtimal olarak yerleşme kanamasıdır belki diye ki önlem olarak çünkü pıhtılaşma için iğneye hemen başlamam gerek kan vermiştim. Ama 2aydır çok azaldı adetim. Normalde ilk olduğum gün hemen gelir ve çamaşırım dahi batar 5gün dolu dolu olan regl şu an 2 Aydır 3gün sürüyor ve ped asla dolmuyor. Coraspin kullanıyorum kanımı sulandırdığı için ağrısız geçiyor diyebilirim ama kafam o kadar karıştı ki.

Dün arkadaş grubundaydık herkes bana sen hamile misin dedi karnımı çekip atsam siz de öyle dersiniz öyle şiştim
Yaa bende öyle şişim aslinda her regl donemi boyle sisiyorumm ama ne bileyim bu aydan umudumu kesmek istemiyorum bu ay ovulasyon ile takip ettim , birkac arkadasim hiç bilmemesine ragmen beni ruyalarinda hamile gördüler vs ne bileyim bi enerji aliyorum sankiii regl olursam büyük hüsrana ugrayacagimmm

5 aylık var

Eklentiler

• 1000034273.jpg
    86,2 KB · Görüntüleme: 41
Kaptırma kendini sonra çok üzülürsün ben regle odaklıyım mesela

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…