TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Evet canım maalesef başladı eşim çok üzüldü bende üzüldüm tabi ki eylülde aşılamaya başvurmayı düşünüyoruz
Canm bir probleminiz var mi? Biz 2 kez aşılama olduk. Sebepsiz infertilite de aşılama hiçbir işe yaramıyor iliski gibi ihtimali probleminiz yoksa bosuna gereksiz masraf yapmayın bence

Hiç kendimi hamile gibi hissetmiyorum ki ben akıntı falan da bitti gitti dün çok yoğundu yani en ufak belirtim kalmadı artık. 7 gün varken test yapmıştım ona da negatif dediniz hainler
hangi test o da bende bakayım bi ya da bir daha yap

Hadi bi daha yap
Ahahshs burdaki eczanede dandik marka var birazdan çarşıya incem bilinen marka alıcam akşam ya da yarın yaparım artık regle 3 4 gün kala yapın demişti eczacı adam benim 6 gün vardı yaptığımda yarın yaparım belki ama umudum sıfır

Hiç kendimi hamile gibi hissetmiyorum ki ben akıntı falan da bitti gitti dün çok yoğundu yani en ufak belirtim kalmadı artık. 7 gün varken test yapmıştım ona da negatif dediniz hainler
ya beni de gaza getiriyorsun gidip test yapacam şimdi fjdjdj

Ay artimed alma lutfen bozuk cikiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…