TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Kizlar size bi sey soracagim benim normalde dongum 28-29 gun ama gectigimiz haftasonu ovulasyon 2.defa pik oldu ya bu durum bat ı degistirir mi
Aaaaa süper 2. Kere yumurtlamışsın canım ben bu 1 sene içinde 2 defa 2. Kere yumurtladığımı gördüm ama batı değiştirmedi hiç

Evet 3 gun boyunca pikti ama yumurtlama olarak dusunmemistim o esnada 🤣Aaaa degismiyorsa bugun ya da yarin kesin olacagim
Ya bir de seni umutlandırmak istemem ama gebelik varsa da pik olarak görenler var :/ yani benim 2. Kere pozitif olduğunda döngünün 25. Günü falandı 31 günde 1 oluyorum. Döngüyü değiştirmedi. Zaten 31. günü geçse şaşarım 😂

Ya bir de seni umutlandırmak istemem ama gebelik varsa da pik olarak görenler var :/ yani benim 2. Kere pozitif olduğunda döngünün 25. Günü falandı 31 günde 1 oluyorum. Döngüyü değiştirmedi. Zaten 31. günü geçse şaşarım 😂
Pik gördüğümde cok umutlanmistim belirtilerim de assiriydi hatta ama dun yaptim test koca bi negatif 🤭

İnş canım. Gerçi reglden 1 hafta öncede kasıklarımda baskı falan hissederim şimdi de öyle ama belirtiler aynı diyorlar o yüzden yoramıyor insan gebeliğe. İnş bu ay olmuştur artık ya
Aynen hep a şu var diyorum sonra e bu geçen ay da vardı diye buluyorum kendimi. Yorucu bir süreç ama strese gerek yok inşallah hayırlısı olur hepimiz için 🙏

Aynen hep a şu var diyorum sonra e bu geçen ay da vardı diye buluyorum kendimi. Yorucu bir süreç ama strese gerek yok inşallah hayırlısı olur hepimiz için 🙏
Sorma ya allahtan ilk zamanlardaki gibi değilim. Kesin hamileyim hiç böyle olmazdı dediğim aylarda regl olunca insan daha az belirti aramaya başlıyor artık. Ay valla saldım artık ya bu ay da olmazsa zaten eşimi de göndericem doktora kendimde gidicem tekrar

Bu seferki dongumde tum belirtileri uygulamama kaydediyorum sonradan acaba gecen ay yasamis miydim dememek adina🤭her sabah atesimi bile olcuyorum 🤭

X