TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Kız deme valla herkes öyle dedi daha önceleri inşallah ikiz olsun diye eşim de öyle istiyor iğne yapan abi de ikiz olsun hadi inaşllah deyip vurdu
Yani yüksek değerin ilk haftalarda bu kadar yüksek çıkmaz normalde ben oğlumu 96 ile öğrenmiştim

Benımde regle ıkı gün var daha önce düşük yapmıştım ozaman belırtı olarak regl belırtısınden farklı olarak kasık ağrısı olmuştu batma şeklinde daha çok aslında ve kısa sürmüştü suan o şekilde bir belırtım olmadı 7 aydır tekrar denıyoruz bu ay da olmadı sanırım

Kokusuz ise enfeksiyon değildir ben de kullanıyordum nioli yağı iyi geliyor bayadır kullanmıyorum
Kokusuz ama sarı akıntı benim adetten önce de oluyordu sanırım çok karışıyor ya bilmiyorum ayırt edemedim hiç bi beyaz bi sarı hiç anlamıyorum şuan

Benim de yüksekti dostinex diye bi ilaç vermişti düzeldi
Evet geçen yıl bende kullanmıştım. Ama dahiliye doktorum ilaçlı emara girmem gerektiğini altında yatan sebebin incelenmesi gerektiğini söylemişti. Tabi baktırmadım orası ayrı. Geçen ay da kimyasal gebelikte yükseldi bayağı

Sizin durumunuz farklı o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…