TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

İlaçla düştü benim 2 ay önce ama sanırım yine yükseldi göğüslerim çok acıyor çünkü ilaç kullanırken acı yoktu bomboş olmuştu göğüslerim
o kadar hızlı artmaz bence ya ilaç çok fazla düşürüyor çünkü. Gebelik ihtimali var mı hala ? Belki ondan öyledir göğüsleriniz. Çünkü benim betam 26dan 4e düşmesine rağmen Prolaktin 52 çıktı. Hormonlar direkt etkiliyor

Gebelik ihtimalim var ama ben regl olcam sanırım aşırı sinirliyim çünkü

Merhaba arkadaşlar inşallah hepimiz hamile kalırız benimki ağustosa kaldı aranızda iki kez üstüstr kimyasal geçirip sonrasında hamile kalanlar var mı ve kaç ay sonra

Meraba kizlarr bugun benimde asilamanin 7 gunu evdeyken kuryeci siparisimi oyle bi firlati kapiya kapi sesinden oyle bi korktum canim bogazima geldi resmen sonra bir kac sanie icinde sol kasim batmaya basladi ama gecti bir kac dkya sonra disari kadar ciktim sol bacagimla kasim az bi gerildi yururken sizce korkudan mi oldu sabah yine hic bi belirtim yoktu

Canım korkma boş ver olacağı varsa sen korksan bile o seni bırakmaz yeterki Allah onu bu dünyaya yazmış olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…