Temmuz 2016 aşılama yaptiranlar burayaburaya

Kizlar selam ben girmeyeli ne kadar cok muhabbet olmus sevindim ve sasirdim:))) kızlar benim ilk asilamam tuttu cok sukur ancakkk gunlerdir giremememin bi sebebi var elbet..hem yogun bir yerde çalışıyorum hemde dis gebelik riskim ve cogul gebelik riskim var o nedenle moralim cok bozuk dua ediyorum surekli bu kadar sevinmisken uzulmek istemiyorum ustelik sevincimi sizlerle bile paylasamadim cunki hala kesin birşey yok ve allah korusun dis gebelik cok riskli islemler gerektirebiliyormus..simdi merak ettiginiz tum sorulari cevaplayabilirim yardimci olmak adina ve sizlerden ricam dis gebelik ve riskli gebelik yasamamam icin dua etmeniz bir kez olsun..simdi sizleri heyecanla bekleme zamani

Oncelikli olarak asilamadan hemen sonra yurmekte gucluk cektim ve sancilandim agrim oldu diyare basladi.lavaboya eve gectikten sonra gittim ve gaz,diyare cok feciydi oyleki korktum hersey dokulecek diye ama zaten laborantin verdigi sperm ornegi insulin enjektöru hacmi kadardi bu da 1 cc den az ediyor dolayisiyle dokulmesi bile zor o kadar az bi sivi..fazla dinlenmedim ve hemen eve gecmedik avm ye felan gittik:) sancilarim artinca eve donduk anlayacaginiz kendime cok kizdim niye hic dinlenmedim diye iki gun sonunda ise basladim ve yine hep ayakta:) haa bu arada dr um asilama oncesi usg baktiginda 3 yumurtan gelismis catlamai uzere dolayisiyle iptal edelim dedi cogul riski nedeniyle ancak ben bunca sene tutmamis simdi hepsimi tutacak diye guldum kendi kendime ve yapalim bence dedim..laborant ta esime eski degerine gore bu deger cok iyi cikmis demis o da sasirtici ve ben bunlarin hepsini dua'larima bagliyorum kizlar..

Allah gönlüne göre versin inşallah seninde bizimde hem maddi hem manevi hem fiziki zor günler geciriyoruz Allah emeklerimizin karşılığını versin inşallah

Ayy ikiz olur belki rabbim kalbinde olanı hayırlısı ile versin canım ..

Arkadaslar bu progen i ikidir yaparken hafif bi yanma yapıyo acaba igneyi mi yanlış kullanıyorum sizde böyle bişey oldumu

canım rabbım hakknda hayrlısını versın. ınsallah saglkla kucagına alırsın bebegını yada bebeklerını... yer gök duayla verende allah alanda... bzlerede nasıp etsn mevlam hayrlısıyla. aminnn

İnşallah bebeğini sağlıklı sıhhatli kucağına alırsın canım kaçıncı haftan keseyimi goremediniz

Kızlar ben bugun gittim çok şükür 3 4 tane yumurtan olmuş dedi cuma günü sabah 10 da ovitrelle catlatma iğnesi vuruncam allah nasip kısmet ederse cumaresim sabah saat 10 da aşılamayi yapacak inşallah :) kızlar dua edelim inşallah tutar hepimizinki

Çok sevindim canım ya :) inşallah sağlıklı bi gebelik olur insallah

Oooo maşallah maşallah canım hadi hayırlısı olsun inşallah

Gebelik hesaplayicidan baktigimda 5.haftaya girmis gorunuyorum keseleri henuz gormedik ama bu hafta icerisinde kontrole gideceğim..

Ayy ikiz olur belki rabbim kalbinde olanı hayırlısı ile versin canım ..

Amin canim ikiden fazla gelisirse genelde sagligi tehdit ettigi icin aldirmak durumunda kaliyormussun ayni sekilde rahim icine yerlesmeyincede problemler yasiyormussun obyuzden bu hafta net sonuca varinca yazacagim..sahi senin neden islerin aksiyor neden asilamani onca ilaca ragmen yaptiramadin

Ay bende nasıl bir şans varsa bende anlamadım canın darbe olaylari oldu ya o sabah işte benim aşılamam vardı doktorum aradı çıkıyorum diye bizde çıktık ama köprü kapalı gelemedi yolda kaldı ustune biz gittik ama embriyologlar yok hastaneye kimse gelememiş tabi bzde geri dönerken yolda kaldık falan bi suru sey o yüzden yaptiramadim işte

Arkadaslar bu progen i ikidir yaparken hafif bi yanma yapıyo acaba igneyi mi yanlış kullanıyorum sizde böyle bişey oldumu

Canim ben gonalf kullandim hazir kalem igneydi her seferinde igne basini degistirip gobek etrafina uyguluyordum seninkide bu sekildeyse cok az miktarda ilac uygulandigi icin hicbisey hissetmemen gerekiyordu

Para vermediysen baska bir ozele gidebilirdin aslinda yada devlete gerci iliski ile de olabilir ama eger hamile kalamazsan buna baglayabilirsin ve sebep bu degilse bile uzulebilirsinn

Desene seninde cogul gebelik riskin var..laboranttan sonucu aldiginizda degerler nasildi diye muhakkak sorun boylelikle sorunun spermle mi sizle mi alakali oldugunu saptayabilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…