Temmuz 2016 aşılama yaptiranlar burayaburaya

Canım bana sormuşsun sanırım ben aşılmadan sonra 13. Gün baktım idrarda silik çizgi vardı o gün tahlil yaptırdım değerim 21,7 idi.
Benimde 2 gunum kaldi dr un asistani gecen ayki adet tarihinde yap dedi ama herkes 14.gun yapmis adet tarihimi beklersem 19.gun falan oluyo

Benimde 2 gunum kaldi dr un asistani gecen ayki adet tarihinde yap dedi ama herkes 14.gun yapmis adet tarihimi beklersem 19.gun falan oluyo
14. Günde yapabilirsiniz kan tahlili net sonuç verir. Bizi de haberdar edin hatta burada 12. Gün gören arkadaşlar da oldu hayırlısı olsun şimdiden müjdeyi bizimle de paylaşın

Sizin ilk asilamada mi oldu allah saglikla kucağına almayi nasip etsin kac yildir deniyordunuz problem neydi bende asilama dusunuyorum artik ama tutmayacak gibi sacma bir hissim var yaa
Merhaba Allahım isteyen herkese kısmet etsin inşallah evet ilk aşılamada oldu. Eşimin de benimin de herhangi bir sorunu yoktu. İki yıl istedik ama sebepsiz dediler sonra aşılama deneyelim dedik doktor gerek yok dedi ama eşim ısrarcı oldu doktor da tamam diyince geldi mucizemiz içimizi hep ferah tuttuk ben hiç tutmayacağına inanmadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…