Temmuz 2016 aşılama yaptiranlar burayaburaya

selam kizlar bende gonalf 450 kullaniyorum büyük ihtimalle cuma asilamam yapilacak Allah herkese hayirlisiyla nasip etsin insallah..

Folik asit neden vermedi doktor ben de klomen+folbiol+ecopirin kullanıyorum çarşamba kontrolüm var yumurtalarim buyumusmu diye bakacak hayırlısı bakalim senin 5. Günün sonucunu kesinlikle yaz buraya merak ediyorum :)
bende carsamba yumurta takibi icin gidiyorum insallah hayirli haberler aliriz

Folik asit neden vermedi doktor ben de klomen+folbiol+ecopirin kullanıyorum çarşamba kontrolüm var yumurtalarim buyumusmu diye bakacak hayırlısı bakalim senin 5. Günün sonucunu kesinlikle yaz buraya merak ediyorum :)

Folik asit de içiyorum tabi onu yazmadım bak :) tamam sonucu mutlaka yazıcam özellikle seni etiketleyip yazıcam. Ama sende haber ver bana yumoslar büyümüş mu diye bende merak ederim inşallah yeterince buyumuslerdeir. En kısa zamanda hepimiz anne oluruz inşallah. Rabbim bize anneligi tattıracak elbet en hayırlı zamanı bekliyo. En kısa zaman en hayırlı zaman olur inşallah :)

Amiinn insallah bu benim ikinci asilamam senin kaçıncı canım :)

Hemen yaziyosun yumoslarin buyumusmu diye bende yazıcam adetin ayin kaciydi canım klomen mi kullandin yumoslar icin
canim ben polikistik overim klomene cevap vermiyor yumoslar o yüzden igne kullaniyorum gonal f. bu ikinci asilamam olacak benimde insallah nasip olur. benim adetim 16 temmuz cumartesi günü aksam oldu pazartesi ilk ignemi yaptim. cumartesi kontrolüm vardi gittim iki yumurta vardi bi sagda bi solda biri 9 biri 11.5 mlm olmus ignemin dozunu biraz artirdi carsamba tekrar gitcem. sende hayirli haberlerini paylas.

Bende de kist var bu ay çıktı ortaya sol tarafimda ama doktor zararsız bi kist dedi

Bende de kist var bu ay çıktı ortaya sol tarafimda ama doktor zararsız bi kist dedi
benim kistlerimin esasi heray olusan yumurtalar canim cok fazla yumurtluyorum ama büyüyüp catlayamiyorlar ve adet olamiyroum onlarda kiste dönüsüyor iste

benim kistlerimin esasi heray olusan yumurtalar canim cok fazla yumurtluyorum ama büyüyüp catlayamiyorlar ve adet olamiyroum onlarda kiste dönüsüyor iste
Ben de bu ay olmuş adetim gecikmişti zaten bende hamileydim saniyorum saf gibi meğer kist oluşmuş kireclenmis hemde korkuyorum aslında bi zararı olur mu diye gebe kalmama

Ben de bu ay olmuş adetim gecikmişti zaten bende hamileydim saniyorum saf gibi meğer kist oluşmuş kireclenmis hemde korkuyorum aslında bi zararı olur mu diye gebe kalmama
drun zararsiz oldugunu söylediyse korkma her kist gebelik icin risk olustirmuyor sonucta icini rahat tut hayirlisi olsun hakkimizda

Kızlar benim aşılama olacaktı ama.olmadi 16 temmuzda 36 saat oncede catlatma iğnesi vurmustum işte 16 - 17 temmuzda doktor kendiniz deneyin dedi bizde öyle yaptık 10 gün oldu benim sağ ve solda iki yumurtam olmuştu bir kaç gündür kasık agrim var bi sağ taraf bi sol taraf başlıyor ağrı yapmaya acaba kist mi oldu normalde hiç öyle bir.sorunum yoktu ama

kullanilan ilaclardan sonra özellikle catlatma ignesinden sonra kasik agrisi oluyor normal bi durum adet tarihin ne zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…