Temmuz 2016 aşılama yaptiranlar burayaburaya

Bide bende o günden beri aşırı şişkinlik var bekliyorum geçecek diye ama malesef kocaman göbeğim oldu
Şişkinlik gaz gerginlik basınç tipi ağrı normal birtanem. Fsh içerikli iğne ilaç kullanmışsındır ya da hcg içeren çatlatma iğnesi. Bunlar yapar şiikinlik gaz. Göbeğim altı aylık hamile gibi olmuştu. Sonra geçecek canım

Selam arkadaşlar ben 29 temmuzda aşılama yaptırdım ogünden beri karnımda hem biraz ağrı hemde sağ yumurtalık tarafında sertlik var sizde de böyle birşey oldu mu
Ben buraya hissettiğim belirtileri yazdım hangi sayfada bilmiyorum ama onu da açıp okuyabilirsiniz

kızlar
1) 25 temmuzda doktorum yumurtalara baktı ve E2 testi yaptı. sağda ve solda 18 mm 20 mm 2 atne yumurtam vardı E2 de 342 iydi . E2 yumurta kalitesi açısından önemliymiş. 25 temmuz gece 11 de çatlatma iğnesi oldum
2) 27 temmuz öğle 12 de aşılama yapıldı. 45 dk yatıktan sonra eve geldim. o gün ve sonraki gün dinlendim ama sürekli de yatmadım. ağır iş yapmadım o kadar
3) doktorum aşılama günü değil ondan sonraki gün ( yani 28 temmuz) da dahil gün aşırı ilişki dedi.
4) aşılamadan sonra ilk 3 gün hafif kasık ağrıları oldu sonra özellikle sol kasığımda hafif bi sıcaklık ve ufak ufak kramlar oldu.
5) son 2 gündür de adet sancısı başladı (inşallah adet sancısı değildir)

kızlar beklemek çok zor benim içinde öyle insan her türlü belirtiyi hamileliğe yorabiliyo ama hamileliğin evrensel tek belirtisi adet gecikmesi o bile garanti değil . yapabileceğimiz şey dua edip sabretmek galiba

Bugün 8. Günüm kızlar bugün çok ağrım yok arada sizliyo kasiklarim goguslerimde çok hafif hassaslik var onun dışında bişey yok :/

Sabırla umutla inşallah güzel haberlerinizi bekliyoruz

Can'ım doktorun tahlil için verdiği günü bekleyin ama sabredemiyorsanız aşılama gününden sonra saymak koşuluyla 12. Gün kanda bebişimiz
Sizi bekliyor olacaktır

Ben okadar sabredemem herhalde :) masallah senn bebeginde cok yeni Rabbim hayirli uzun omurlu evlat etsin insallah. Senn de asilamami ? Ilkindemi tuttu eger oyleyse ve kac yumurtan var ? :)

Ben okadar sabredemem herhalde :) masallah senn bebeginde cok yeni Rabbim hayirli uzun omurlu evlat etsin insallah. Senn de asilamami ? Ilkindemi tuttu eger oyleyse ve kac yumurtan var ? :)
Canımmm düşük değerlerle öğrenip endişe yaşamayın derim tabi insan sabırsız oluyor. Evet aşılama benim de. İlk aşılamaydı canım. Çok şükür tuttu. Allah isteyen herkese kısmet etsin inşallah. Üç yumurtam vardı.

Kizlarrrrrr napiyosunuzzz çok sıkıcı olmaya başladı bu bekleme işi geçmiyo vakit daha 5 gün oldu yaaaa

Ben sabah idrar testi yapıcam. 13 gün oldu ama zerre kadar ihtimal vermiyorum bi insanın hicmi ağrısı olmaz
İlacın etkisi olmaz olmadı bende

Ben sabah idrar testi yapıcam. 13 gün oldu ama zerre kadar ihtimal vermiyorum bi insanın hicmi ağrısı olmaz
İlacın etkisi olmaz olmadı bende
Can'ım hayırlısı olsun. Umutsuz olma inşallah bebişin seninledir. Evde test dursa ben duramam hayatta maşallah sabrına arkadaşım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…