Temmuz 2016 aşılama yaptiranlar burayaburaya

canm nasıpse her seklde olr cokta kasıp o psıkolıjıye grme bnce. rabbm haylı haberler nasıp etsn sanada bızede

canm ananası ıyı arastrdnmı ben cok fazla yenmemesı gerek dıye duymustum ama

Ben diğer asilamamda da yemişin Sağol canım allah razı olsun sende durumlar naisl kaçıncı günün bugun

Bende durumlar iyi gibi bazen hafif hafif ağrım oluyo 10. Günüm bugün. Dusunmemeye çalışıyorum. Düşündükçe kendimde belirti aramaya başladım bide kendi kendime ikna olmuyorum eşime sarıyorum baksana ateşim varmı baksana kipriklerim karismismi filan diye

Kzlar merhaba sbh test yaptm annda czgi ckti hemen kan vermeye gttm sonucm 33.6 yani Rabbimin iznyle hamleym insallah Rabbim en kisa zamanda szede nasp etsm insallah dualarmdasnz

Ayyy ne guzeell çok sevindim Rabbim tamamıa erdirsin inşallah Sağlıklı sıhhatli kucağına almayi nasip etsin inşallah. Bize nasıl belirtiler yaşadığını anlatabilirmisin merak ediyorum benimde 10. Günüm bugün ☺

Canım bu kan pıhtılaşmasi için ayrı bir test yaptin mi ?

jel olani kullanmak biraz zahmetli canim agizdan progestan daha kolay aliniyor. kasik agrisi bende de var canim sol tarafta daha cok o taraftaki yumurta daha büyüktü benim insallah hayirlidsi olur hakkimizda bizde güzel haberlr veririz aminn
canm nasıpse her seklde olr cokta kasıp o psıkolıjıye grme bnce. rabbm haylı haberler nasıp etsn sanada bızede
evet canim b i can dünyaya gelecekse rabbim nasip etmisse kimse engel olamaz insallah hepimiz hayirli haberler veririrz
Kzlar merhaba sbh test yaptm annda czgi ckti hemen kan vermeye gttm sonucm 33.6 yani Rabbimin iznyle hamleym insallah Rabbim en kisa zamanda szede nasp etsm insallah dualarmdasnz
hayirli olsun darisi basimiza tüm bekleyenlerle birlikte

Canım bu kan pıhtılaşmasi için ayrı bir test yaptin mi ?
Evet balım kan verdim şehir dışına gitti laboratuvara sonuclar 1 ay da filan çıkıyo bence bütün bebek isteyenlerin ilk yaptırmaları gereken test bu benim doktorum zor gebe kaldığım için önceden yaptırdı ona göre tedbir alalım diye şimdi igne yazdı kan sulandirici+ecopirin kullanıyorum

Olumsuz sonuç çıkmasından korkuyorum şuan inanılmaz bir ağrı var sanki adet olacakmışım gibi her yerim ödem şiştim açıkcası korkuyorum bide genelde 14. Gün kan testi vermek daha doğru
14. Gün idrarda da çıkıyo cnm hayırlısı inşallah Rabbim sağlıkli sıhhatli evlatlar nasip etsin

Can'ım ben de doktorumun baktırmasını istiyorum ne söylemeliyim ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…